2726
عنوان

شهریه دانشگاه روزانه علامه

108 بازدید | 19 پست

سلام دوستان

کسی دانشگاه روزانه خونده؟ به خصوص علامه اگه بودین، می‌تونم بپرسم حدودا ترمی چقدر هزینه داشت؟ 

می‌دونم روزانه هزینه‌ی خیلی کمی داره ولی همون کم رو هم اگه الان یادتون هست بهم بگید ممنون می‌شم. 

اگه هم کسی خوابگاه علامه یا هر دانشگاه روزانه‌ای بوده شهریه‌ش رو ممنون می‌شم بهم بگه 

روزانه که شهریه نداره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا نمی‌دونم مثل اینکه می‌گن یه مبلغ کمی داره شامل هزینه سلف دانشگاه و اینجور چیزا

آهان اونو میگی 

خیلی کمه فکر میکنم. مثلا یکی از فامیلامون دانشگاه میرفت هر وعده غذایی دوهزار تومن میشد براش

2706