2737
2734
عنوان

باشوهربی عقل چه کنیم😭😭😭😭

437 بازدید | 34 پست

شوهرم اصلا عقل نداره انگارکم داره هرچی توخونه میشه جلو بقیه میگه حتی بچه یه چیزی یادمیگیره جلو همه میگه من خودم به چشم زخم اعتقاد دارم وقتی جلو بقیه از بچه میگه میبینم بعدش بچه بی قرار میشه وهمش گریه میکنه یا مریض میشه همش میگم نگو مگه اونا میگن چرا میگی آخه ولی فایده نداره همه چی خونه رو هم میگه واقعا کم آوردم انگار شیرین عقله 😭😭😭

ببین عقل همه مردهای ایرانی رو جمع کنی باهم تو یه قاشق جا نمیشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عقل همه مردهای ایرانی رو جمع کنی باهم تو یه قاشق جا نمیشه

به خدا عقل این دیگه جای شک داره من موندم این چه جوری درس خونده وکارمیکنه همش فک میکنم یه راهی باشه هیچی رو نفهمه دارم دیوونه میشم

2728
وای خیلی خندیدم   بیچاره مردا    

به خدا برا بعضی مردا کاملا صدق میکنه یعنی کاملا همه میدونن توخونه ما چه خبره یا بچه امروز چه کلمه ای گفته یا چندلقمه غذا خورده به خدا آرامش روانی ندارم اصلا

اگه فقط درمورد بچه همه چیزو میگه شاید از ذوقشه اما اگه همه مسائل زندگیتونو میگه دیگه از سادگیه

همه چی رو میگه 😑😑😑برا بچه هم ذوق داشته باشه قرار نیس که بشینه همه چی رو بگه خوب بچه های همه همینن همه هم بچه دارن چطور اونا نمیگن 

2738

عمه من متولد ۵۸ است ما هنو نمیدونیم شوهرش چکاره است

من هنو نمیدونم شوهرای دختر عمه ام چکاره ان

من اصلا نمیدونم تحصیلات دختر عموهام چیه

و.... ولی ما به یمن دهان مبارک ایشون ...

وای واقعا انگار دارن آدمو شکنجه میکنن بدترین عذابه😭😭😭بابای شما درست نشد ؟؟؟

نه اصلا

تازه میگه شما حیله گرید میخاید از مردم قایم کنید در حالی که تو اسلام میگن مومن کتوم است بیشتر از چیزی که ازش میپرسن نمیگه

بعدشم بقیه چه اطلاعاتی به ما دادن مگه؟ 

اصلا درک نمیکنه نمیخاد بفهمه

عمه من متولد ۵۸ است ما هنو نمیدونیم شوهرش چکاره است من هنو نمیدونم شوهرای دختر عمه ام چکاره ان ...

دقیقا منم همین شرایط دارم کلا ریز زندگیمونو همه میدونن منم اخلاقم جوریه که دوس ندارم همه چی زندگیمو بقیه بدونن حالا این کارای شوهرم واقعا عذابم میده

نه اصلا تازه میگه شما حیله گرید میخاید از مردم قایم کنید در حالی که تو اسلام میگن مومن کتوم است بیش ...

وای شوهرمنم میگه توذاتت خرابه 😑😑چرا فکرای بدمیکنی که میگی نگو میگم باشه درست اونا که ذاتشون خوبه اونام بیان زندگیشونو بریزن رو دایره دیگه چرا نمیگن؟؟؟به خدا براخودشم بده همه انگاربچه دیدن همه چی رومیپرسن اینم دونه دونه جواب میده😣😣😣😑😑😑یعنی خاک عالم توسرم با این شوهرکردنم

وای واقعا انگار دارن آدمو شکنجه میکنن بدترین عذابه😭😭😭بابای شما درست نشد ؟؟؟

بابای منو ببینی چی میگی؟کلی سفارش میکنه که فلان چیزو به کسی نگید باورت نمیشه اولین کسی رد که ببینه خودش بهش میگه اصلا موضوع ربط هم نداشته باشه وسط حرفاش میگه....واقعا عذابه.جدیدا یه موضوعی پیش اومد ازش قول گرفتیم که به خالم نگه.باور میکنی تو خیابون خالمو دیده بود خالم اصلا بابامو ندیده بود‌.بابام رفت جلو وسط خیابون به خالم گفته بود  

2706