2726
عنوان

نیم رخ من بدون آرایش+عکس🙂♥️🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 32963 بازدید | 540 پست
خوشگلی ماشالله ۲۳-۴

ممنون قشنگم چرا همه سن منو یچیز میگن یکی میگ 16 یکی میگ 20 یکی میگ 15 😂

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیبا و مهربونه چهره اتون

مثل خودت 💋❤️

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2728
ممنون قشنگم چرا همه سن منو یچیز میگن یکی میگ 16 یکی میگ 20 یکی میگ 15 😂

بهت ۱۸ میخوره

لطفا برام دعا کنید خدا حاجتمو بده چند ساله منتظرم اگر تونستی یک صلوات بفرست شاید نفست حق بود و حاجتم روا شدالتماس  دعا
۱۸ الی۱۹

درسته💋❤️

ععع برای بچه هایی که میگفتن بینیم فیلت.ره یه عکس پیدا کردم امکان نداره فلیلت.ر بیوفته روش 🚶🏻‍♀️خوا ...

عمل؟

لطفا برام دعا کنید خدا حاجتمو بده چند ساله منتظرم اگر تونستی یک صلوات بفرست شاید نفست حق بود و حاجتم روا شدالتماس  دعا

چشا،لبا،گونه همه خوشگل😍

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
نانازی شبیه دختر داییمی 20تا22میخوری

قربانت❤️

2706