2703
2553
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
برمیگرده به دید شما.  این یکی از داشتن مزایای بچه هست عزیزم  گفتم هرکسی نظر خودشو دار ...

بله، دقیقا

هممممه چی برمیگرده به زاویه نکنه

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دوستان خیریه داره، هر چندوقت یکبار در مورد کسانی که نیاز به کمک مالی دارن استوری میذاره، از ب ...

من ربط خیریه هه رو به بچه اووردن یا نیوودرن متوجه نشدم حقیقتش🤔😅

من سومیو باردارم خداخواسته بود به نظرم خیلییییی سخته.خدا کمکمون میکنه انشاالله اولی هفت سالشه بچم ...

آخی خدا کمکت کنه، واقعا زیر ۱۸ ماه سخته

2720
افرین به شما خدا پسرات برات حفظ کنه ❤️🌹معلومه مامان خوبی هستی و بچه هات و درست تربیت میکنی

ممنونم😘

سعیم رو میکنم، خدا کمک کنه عاقبتشون به خیر بشه و بچه هامون بشن باقیات الصالحاتموم

خب چرا میخوای سومی رو بیاری  دوتا دختر یا دوتا پسر داری میخوای سومی برعکس باشه

خخخخخ نه😂😂 مگه جورابه که بخام جفتش کامل بشه😂😂😂😂

دوست دارم خونواده پر جمعیت و پر جیغیله بچه و شلوغ رو😅😍

پسر من همه چیزای حساسیت زا مث گوجه و توت فرنگی و فلفل و...، و همه چیزای ترش و اسیدی، و شکر، و شیر، و ...

عه واقعا پس تا حدودی هم دردیم، براش جدا غذا درست میکنی؟ از غذای شما نمیخاد؟ یا غذای داداشش؟ چحوری بستنی اینا رو درست میکنی

ببخشید زیاد سوال میکنم اخه من خیلی مشکل دارم تو غذاهاش، هیچجا نمیرم دست بچه ها چیزی ببینه😔

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
عه واقعا پس تا حدودی هم دردیم، براش جدا غذا درست میکنی؟ از غذای شما نمیخاد؟ یا غذای داداشش؟ چحوری بس ...

ببین من اصلا مشکلی با سوالات زیاد ندارم، حتا اکه هزارتا سوال داشتی بپرس.

ولی با تاخیر میتونم جواب بدم چون الان یکم کارای خونه ریخته سرم، ولی حتما یا همینجا یا تو یه تاپیک جدا برات توضبح میدم.

علی الحساب پیج منو ببین غذاهایی که برا یاسین یا برا رژیم خودم درست میکنم توش میذارم، البته رسپی نداره ولی ایده میگیری، اگه بپرسی تو کامنتا رسپی شم میگم تا جایی ک بتونم.

کپشن ها رو بخونی معمولا نوشتم که برا پسرمه این غذا

https://www.instagram.com/p/ChIbTcBjfjV/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

2714

ایشالله اینو که بدنیا اوردم آیودی میذارم و از خدا میخوام بتونم دختر گلمو خوب تربیت کنم و براش وقت بذارم. 

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

وقتی من ۱۸ ماهم بود خواهرم بدنیا اومد الان خوبیم ولی بچگی خیلی به من ظلم شد

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

ببین فقط توروخدا بگو چطوری شوهرتونو راضی میکنید ؟

یعنی انقدر تو این زمینه گوش به فرمان هستن که تا بگی بچه بعدی بگن چشم ؟!

دور و برمون زیاد دیدم نمیدونم چرا فقط شوهر من انقدررر مقاومت میکنه ۱/۵ سال گفتم تا راضی به دومی شد 

منم دوست دارم سه تا بیارم یا چهار تا اما گیر کردم با این آقا

از سال ۹۷ عضو سایتم ، کاربری جدیدمه 😉
   ایشالله اینو که بدنیا اوردم آیودی میذارم و از خدا میخوام بتونم دختر گلمو خوب تربیت کن ...

خب چرا عصبانی‌ای😂

ببین فقط توروخدا بگو چطوری شوهرتونو راضی میکنید ؟ یعنی انقدر تو این زمینه گوش به فرمان هستن که تا ب ...

منم.ولی کو پول

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
2706