2733
2734
عنوان

نامزدم بھم خیانت میکردہ یدفعہ فھمیدم چقد حالم بدہ

| مشاهده متن کامل بحث + 122401 بازدید | 1020 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توم‌نمیخوای ازدواج کنی یعنی؟؟

برام دیگه مهم نیست دیر شده  بعدم خواستگار ندارم خخخخ

اینقدر که خانمها توی دسشویی به همه طرف با دقت نگاه میکنن سوسک نباشه توی ازدواج دقت میکردن اوضاع این نبود  😐🖖
2728
من پررو میباشم  البته جریان داره روز تولدم یه کیک کوچیک گرفت با یه شاخه گل در صورتیکه پولداره ه ...

چرا نمیخاد ازدواج کنه چرا پسرا اینجوری شدن

خانوادشم بش نمیگن؟

دیگ دختر دورش نیس؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
من ی عینک ۳۰۰ تومنی خریدم ۲۰ بار گفت دستت درد نکنه بازم من میام هی میگم یارو بده 

واقعا میگے وااے من میترسم راجب ماشینہ حرف بزنم بہ فرض بگم مشکلی ندارہ واااے بھش برمیخورہ از بس مغرورہ

2738
برام دیگه مهم نیست دیر شده  بعدم خواستگار ندارم خخخخ

خانوادت اذیتت نمیکنن؟؟ خودت شاغلی یا ن؟

فدا سرت ک نداری

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
چرا نمیخاد ازدواج کنه چرا پسرا اینجوری شدن خانوادشم بش نمیگن؟ دیگ دختر دورش نیس؟

همه دخترا رو جر دادم پروندم  مامانشم میگه زن بگیر  خودش میگه نمیتونم دوستام طلاق گرفتن همشون میترسم 

اینقدر که خانمها توی دسشویی به همه طرف با دقت نگاه میکنن سوسک نباشه توی ازدواج دقت میکردن اوضاع این نبود  😐🖖
قرار بود ازم معذرت خواهی کنی اگه دیدی دروغ نمیگم🤣😂

کردم دیگ ببخشید گفتم😐😐

ولی طبیعه خدایی چون من مجازی سعی میکنم اعتماد نمیکنم 

و اینک پستات کم بود و تازه عضو شدی

مردا اینجا هم بی جنبن 

اون زنه هم فک کردم مشاوره دیدم اصلا مشاور ب این اسم نبود

خانوادت اذیتت نمیکنن؟؟ خودت شاغلی یا ن؟ فدا سرت ک نداری

مشکل مالی ندارم  آزادم  راحت  رها 

افرین چقد خوشم اومد از زرنگیت

بیا کلاس خصوصی فشرده برات بزارم 🤣 منم قبلا مثل تو گاگول بودم رکب زیاد خوردم از پسرا بی رحم شدم 

واقعا میگے وااے من میترسم راجب ماشینہ حرف بزنم بہ فرض بگم مشکلی ندارہ واااے بھش برمیخورہ از بس مغرور ...

ب جهنم عصمر و صافرین ک بش برمیخوره میخوام جونش دراد بگو باید بفروشمش بدهی بالا اوردم ی چی بگو و ماشینم بفروش سریع 

بگیرش بخدا نگیریش گفتم میام براتاااااااا😒

2706