2733
2739
عنوان

نامزدم بھم خیانت میکردہ یدفعہ فھمیدم چقد حالم بدہ

| مشاهده متن کامل بحث + 122401 بازدید | 1020 پست
عزیزم بک ساعته دارم میگم منم ولی فکرنکنم فایده داشته باشه حرفهامون

جالب اینه این اقا دو ساله خونه ایشون میخوره میخوابه و با کمال میل خرجشو انداخته گردن این خانوم 

بعد حتی به خانوادشم معرفیش نکرده و میگه زود ببرمت محله مون

این پسرای کثافت متاسفانه کارشون سواستفاده از خانومای شکست خورده است 

استارتر مطمئن باش این اقا اصلا قصد ازدواج با شما رو هم نداشت 

مشکلات مالیش حل میشد میرفت با اون یکی برای همیشه 

توروخدا به خودت بیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ب این نازی چرا موندی پاش  اینک بهت خیانت کرده ، واس پول میخوادت  چرا پیش خانوادت نمی ...

دوسہ بار رفتم پیششون اصلا دوس ندارم ھیچ کشور دیگہ افسردہ میشم زبان بلد نیستم باز برگشتم

2731
اینہ نامزدہ نامردم البتہ سہ روزہ جدا شدیم یادم بہ کاراے کہ براش کردم بھترین غذاھا بہ سلیقہ خودش بھتر ...

خونتون کجاست ؟ 

اینقدر که خانمها توی دسشویی به همه طرف با دقت نگاه میکنن سوسک نباشه توی ازدواج دقت میکردن اوضاع این نبود  😐🖖
دوسہ بار رفتم پیششون اصلا دوس ندارم ھیچ کشور دیگہ افسردہ میشم زبان بلد نیستم باز برگشتم

عزیزم معلم خصوصی بگیر اینجا مصمم کار کن بعد برو 

خانواده ات چطور یاد گرفتن پس 

عزیزم شما چ کاره ایی مگه 

2738
جالب اینه این اقا دو ساله خونه ایشون میخوره میخوابه و با کمال میل خرجشو انداخته گردن این خانوم  ...

برادر شھیدہ داداشش پاسدارہ از خونوادہ بزرگین با مامانش حرف زدم اونا راضین ازخداشونہ خودش مشکل دارہ حسم میگہ میخاد پولام بگیرہ و برہ

برادر شھیدہ داداشش پاسدارہ از خونوادہ بزرگین با مامانش حرف زدم اونا راضین ازخداشونہ خودش مشکل دارہ ح ...

ميخواد تيغت بزنه بعد بره با اون بپره

كور خونده

خدا دوستت داشته زودتر دستش برات رو شد

برادر شھیدہ داداشش پاسدارہ از خونوادہ بزرگین با مامانش حرف زدم اونا راضین ازخداشونہ خودش مشکل دارہ ح ...

تازه حست میگه عزیزم؟؟‍

پسر نوح هم پسر پیامبر بود 

این اقا فقط قصدش سواستفاده است شما رو ساده گیر اورده

ماشین ازش بگیر و از زندگیت بندازش دور و بعدم برو مشاوره

2706