2726
عنوان

نامزدم بھم خیانت میکردہ یدفعہ فھمیدم چقد حالم بدہ

| مشاهده متن کامل بحث + 122400 بازدید | 1020 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ببخشید عزیزم اگه نمیخوای برای بار دوم جدا بشی دیگه اسمشم نیار  صد درصد همدیگرو دوس دارن د ...

بچھا من ھیشکے رو ندارم واقعا ھیشکے ندارم شماھا کمکم میکنین اینجا گاھے درددل کنم بتونم ازش جدا بشم 

2728
نه من بودم محال بود بهش اعتماد کنم.چقدر قشنگ تونسته ازت مخفی کنه تو هم شانسی فهمیدی.دروغگو و دو روعه ...

تازہ ھمش میگہ من وقتم گذاشتم در اختیارت دوسال منت میذارہ درصورتے کہ خرجش میدادم نمیذاشتم کار کنہ اصلا

تازہ ھمش میگہ من وقتم گذاشتم در اختیارت دوسال منت میذارہ درصورتے کہ خرجش میدادم نمیذاشتم کار کنہ اصل ...

الانم اگه دورت میچرخه یا عذرخواهی کنه شک نکن شک نکن به خاطر همین سرویس هایی بود که بهش میدادی.خودتو حرومش نکن

الانم اگه دورت میچرخه یا عذرخواهی کنه شک نکن شک نکن به خاطر همین سرویس هایی بود که بهش میدادی.خودتو ...

ارہ ھمینطورہ ترس دارم چطور بعد از دوسال شبانروز باھم بودیم چقد بھش محبت میکردم خداشاھدہ میبردمش بھترین لباسفروشے شیراز تو عفیف اباد 8 تا تیشرت با دوسہ دست اسپرت با کفش برند براش میخریدم چقد غر میزد نمخام نمیخام

خدا بده شانس بیا با من دوست شو من زیاد خرج ندارما😁😁عزیزم این چه کاریه شما کمبود محبت داری شما بافرزندتون برید خارج پیش خانوادتون قشنگ قالش بزار

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
ارہ ھمینطورہ ترس دارم چطور بعد از دوسال شبانروز باھم بودیم چقد بھش محبت میکردم خداشاھدہ میبردمش بھتر ...

حتی یک دختره ۱۰ ساله هم میفهمه دار ازت سواستفاده میکنه بددددد جور ولی عشقش کسه دیگه هست خودتو گول نزن پرتش من بیرون چه قدر داری خودتو خورد میکنی

2706