2737
2734
عنوان

همونم که گفتم برای بچم دعا کنین قلبش مشکل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 3261 بازدید | 205 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوباره نبردی اکو؟ شاید بار اول تشخیص اشتباه دادن

چرا چن بار تو نوزادی بردیمش همش یه تشخیص بود که تک بطنه و هیچ کاری براش انجام نمیدیم اصلا منتظر نباشین این بچه برای شما بچه بشه ولی خدارو شکر شد الانم خیلی خوبه اصلا انگار هیچ مشکلی نداره انشالله خدا همه بچه هارو برای پدر مادرا حفظ کنه بازم براش دعا کنین 

عکسشو پست اول گذاشتم دیدین

دیدم عزیزم ماشالا بهش. پس در ظاهر هیچ مشکلی نداره.ایشالا بسلامت بزرگ میشه شاهد موفقیتو خوشبختیش باشی

من نگفتم شاید درست رشد نمیکنه یا نسبت ب همسناش کنده ولی اینجور ک میگی ماشالا خیلیم خوبه

خدا واست حفظش کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
 چرا چن بار تو نوزادی بردیمش همش یه تشخیص بود که تک بطنه و هیچ کاری براش انجام نمیدیم اصلا من ...

دوباره ببرش شاید این بار دکترا نظرشون عوض شده باشه 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

عزیزم ماشالله 

ان شاءالله خدا نگهدارش باشه عزیزم 

و موفقیت های بزرگش رو ببینی🌹🌹🌹

کنار همدیگه.... دلتون خوش و لبتون خندون باشه

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
2738
2706