2733
2734
عنوان

کیسه ابم پاره شده یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 74 پست

شلوار و لباس زیرتو دربیار برو حموم یا دستشویی  که خشک باشه ببینی رنگشو سرپا وایستا چند دقیقه اگه بی اختیار ریخت و سفید بود بود بدو برو بیمارستان 

خوب این همه ادم شب تا صبح زایمان میکنن دکتر هست دیگه نهایت پنج صبح حتماااااااااا برو خطرناکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشح با زور زدن خارج نمیشه  الان حالت سوراخ شدن داره پاره بشه حجم بالایی از اب یهو ازت خارج میش ...

چرا برای من خارج میشد حتی با یک جابجایی کوچیک هم ازم خارج میشد ترشح اگه آبکی باشه میتونه خارج بشه

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
2728
چک نیست که عین بی بی چک ازش تست میگیرن چرا میترسونیش من خودم ۱۰بار انجام دادم

عزیزم واژنمم باد کرده امروز قبلن اینطور نبود ولی امروز حس میکنم خیلی باد کرده اینم میتونه به اون ربط داشته باشه

2738
واژنمم حس میکنم یکم باد کرده امروز از صبح باد کرده

يعنى چى؟ 

دستت رو ميبرى تو واژنت ؟ 

يا منظورت ناحيه تناسليت از بيرون هست ؟ 

عزيز من شما اگه لباس زيرت خيس ميشه كيسه آب پاره شده ،پزشكى دو دو تا چهار تا نيست كه به شما بگم چيزى ميشه يا نه 

انشالله كه تا اصلا اتفاقى نيوفتاده ولى يك در صد احتمال بده ضربان قلبش تا صبح افت كنه ؟ يا آب كيسه آب تا صبح خشك بشه ؟ 

پس بلند شو به شوهرت بگو شايد كيسه آبم پاره شده بايد بريم دكتر ممكنه بچه در خطر باشه 

2706