2737
2734
عنوان

کالری شماری زیره بهتره یا مانکن

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 41 پست
🤣🤣🤣 بابا به خودم داره فشار میاد حس بد دارم دیگه ۷۰ شدم 

😄

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
😂😅 با همین حرفا خودمونو گول زدیم الان قلبم مشکل پیدا کرده قندمم لب مرز دردهای مفصلی هم نگم برات هر ...

خانم محترم وخوب اومده

😄 ای بابا پس خیلی واجبته

کدوم کالری شمار و ول کن

یکیو نصب کن با همون پیش برو. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی اشکال نداره خودت سلامت نه بخدا من ندارم مگه خودت مدیرش نبودی اومدی بیرون 

عه یک گروه تو تلگرام بود اونو میگی یادش بخیر چطوری عزیزم 😆😂 اون موقع هنوز لاغر بودم وقتی تلگرام فیل تر شد کلا تلمو حذف کردم دیگ نصب نکردم گروه لاغر ی سراغ نداری بریم توش مثلا واتسام باشه بهتره 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
خانم محترم وخوب اومده 😄 ای بابا پس خیلی واجبته  کدوم کالری شمار و ول کن یکیو نصب کن با همون ...

😂 راست میگیها  به یکی شون اعتماد کنم ان شاءالله موفق شم دیگ 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
2728
عه یک گروه تو تلگرام بود اونو میگی یادش بخیر چطوری عزیزم 😆😂 اون موقع هنوز لاغر بودم وقتی تلگرام فی ...

تو همین نی نی سایت هستش

اگه دوست داری تگت کنم

چاقی که واقعا بده

واقعا روح ادمو نابود میکنه دلم برای کسایی که چاقی مفرط بالا ۱۴۰ دارن خیلی می سوزه  ان شاءالله روزی برسه همه وزن ایده ال داشته باشن و سالم و شاداب باشن 

😂 راست میگیها  به یکی شون اعتماد کنم ان شاءالله موفق شم دیگ

اره بابا  سخت نگیر

تو همین نی نی سایت هستش  اگه دوست داری تگت کنم

من زیاد تو گوگل نمیام همش تو واتساپم  اگه اونجا باشخ بهتره گلم 

2738
اره بابا  سخت نگیر

کاش تا یکسال به خودم سخت بگیرم بجای این برنامخ ها مطمئنن نتیجهی خوبی میگیرم 🤕😅😂😕البته من تا ارادمو قوی میکنم برم جلو ی اتفاقی میفته و میخوره تو ذوقم مثل بارداری 😆

من زیاد تو گوگل نمیام همش تو واتساپم  اگه اونجا باشخ بهتره گلم

اونجا ندارم

داشتما مدیرمون گفت دیگه نیستم ما ام شل شدیم و رژیم و ول کردیم

کاش تا یکسال به خودم سخت بگیرم بجای این برنامخ ها مطمئنن نتیجهی خوبی میگیرم 🤕😅😂😕البته من تا اراد ...

عزیییزم😄