2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برادرای منم پزشکن و یکیشون زیباییه و پیج داره و پیجشو مثلا همسر منم داره و گاها توضیح میده راجع به عمل هاش ولی به نظر من کاملا عادیه چون پزشک اطرافم زیاده و از اول اینا رو شنیدم وگوشم عادت کرده و حساسیتی ندارم رو این قضیه

2728
عزیزم برادرای منم پزشکن و یکیشون زیباییه و پیج داره و پیجشو مثلا همسر منم داره و گاها توضیح میده راج ...

بخاطر این لج کردم که به دوست پسر دوستم میگفت چرا نگاش کردی چرا عکسشو دوستت فرستاد برات کلی فحش داد به دوستم 

کلا دوره زمونه عجیبی شده اعتماد رو باید کشت همین چندروز پیش یکی تاپیک زده بودکه همسرم موبایل تعمیر میکنه ولی میره پیامکا وعکسای مردم رومیخونه!! واقعا ادم میمونه

لطفالایک نکنید،ممنون
2738
بخاطر این لج کردم که به دوست پسر دوستم میگفت چرا نگاش کردی چرا عکسشو دوستت فرستاد برات کلی فحش داد ب ...

خب این کارش درست نبوده

مگه توی خیابون یا دوست آشنا شما مرد نمیبینی ؟؟؟؟

کلا دوره زمونه عجیبی شده اعتماد رو باید کشت همین چندروز پیش یکی تاپیک زده بودکه همسرم موبایل تعمیر م ...

این دیگه نوبر بود 😐😐😐دیگه اطلاعتمو پاک میکنم میدم تعمیر 

2706