2410
2553
انگار دکتر نمونه کاراشو دسته جمعی ک تو بیمارستان نشسته بودن نشون داده بود گفته بود ببین اینو دیروز ع ...

خاک توسردکتره

دیگ ب دکترام نمیشه اعتمادکنی

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار دکتر نمونه کاراشو دسته جمعی ک تو بیمارستان نشسته بودن نشون داده بود گفته بود ببین اینو دیروز ع ...

چرا باید عکس از نقاط برجسته خانوما داشته باشه دکتر

چرا نمیتونم هضم کنم🤒🤕

خدایا دنیات خیلی قشنگه اگه آدما بزارن😔
2720

جه دکتربیحیایی مثلاحالادکترمحرم آدم میره اندام خصوصی مردم به همه نشون میده

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
چرا باید عکس از نقاط برجسته خانوما داشته باشه دکتر چرا نمیتونم هضم کنم🤒🤕

بدبخت مریضا بیهوش زیردست اینن اینم عکس میگیره ازشون ب عنوان نمونه کارنشون همه میده

بایدازدست همچین دکتری شکایت کرد

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2714
چرا باید عکس از نقاط برجسته خانوما داشته باشه دکتر چرا نمیتونم هضم کنم🤒🤕

کارشونه خب، مثل عکس بینی طرف که قبل و بعد داره یا عکس لاغری... آشنای ایشون هم اگر عملش خوب پیش بره، بعدا دکتره به عنوان نمونه کار به بقیه نشون میده...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
کارشونه خب، مثل عکس بینی طرف که قبل و بعد داره یا عکس لاغری... آشنای ایشون هم اگر عملش خوب پیش بره، ...

خب از این به بعد آمپول زناهم نمونه کار بزارن

آخه کارشونه خب😐🤒

خدایا دنیات خیلی قشنگه اگه آدما بزارن😔
2706