2733
2734

ما دو سال پیش پیاده رفتیم کربلا هم خیلی کف پاهام تاول زد هم بغل ران پاهام سوخت . به نظرتون چه کفشی بپوشم که کمتر اذیت بشم اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید.

من بار اول که رفتم هیچ تجربه ای نداشتم نه کفشم مناسب بود نه شلوارم الانم نمیدونم چی بهتره که بپوشم.

یه خانمی بود میگفت من کفش تن تاک خریدم خیلی خوب بوده اصلا تاول نزدم ولی شوهرم میگه اخرش کفش تاول میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونموقع چه کفشی پوشیده بودی؟؟؟ روزی چندساعت پیاده روی کردی؟؟ گرما هوا چطوریه؟؟ قابل تحمله؟؟؟حمام هست ...

یه کفش اسپرت معمولی پوشیدم وسطا راه دیگه تاول زد از اونحا دمپایی خریدم ولی بقیه مسیر رو زجر کش شدم😂

اونسال که ما رفتیم روزا گرم بود ما شبا پیاده روی میکردیم روزا میخوابیدیم . یادم نیست چند ساعت میرفتیم.

دستشویی و جای خواب تیکه به تیکه هست اما حموم کمتر هست اصولا هم آب گرم کن ندارن باید با اب سرد بشوری .

ببین من تاول نزدم کفشم خیلی خوب بود کفشی که میخری قبل از سفر چند ردز باهاش پباده روی کن تا مطمئن شی ازش . شلوار هم شلوار راحتی و پارچه ای خنک بپوش دوتا دونه نوار بهداشتی هم بردار که اگه پریود شدی داشته باشی قرص انتی بیوتیک مسکن حتما بردار و ضد سرفه ببین دارو گیاهی بردار همرات اگه سرماخوردی یه مقدار بریزی رو اب بخوری داروی اسهال هم بردار خیلبی غذاهای اونجا الودست و ضد تحوع من کل مسیر رو مسموم شدم و سرما خوده بودم هیچ دارویی هم نداشتم خیلی سخت بود برام . یه چادر جلو بسته دانشجویی بپوش که اگه گرم شد مانتو زیرش نپوشی راحت باشی 

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
2738

کفش اسپرت با رویه پارچه ای و شلوار فاق بلند که تا کمرت هست که خنک و گشاد باشه از این چرخ ها که کیف روش میزاری بخر  بجز گوشیت چیز دیگری مثل هدفون و هندزفری بلوتوث حتی پاور  نبر چون ازت ممکنه بدزدند 

هیچ وقت گوشی تو تو شارژ ول نکن و برو که می برنش تجربه دارم 🥲و یه توصیه دیگه هم دارم اینه که صبح زود و شب پیاده روی کنی که گرما نکشی اگه همراه داری یه شال و یه چیزی با رنگ  مثل هم بگیر که گم نشی مایع هم ببر چون اونجا همش صابون هست و کثیفه 

شربت های عرب هم نخور مخصوصا اونا که دو سه تا لیوان دارن و از اون به همه میدن این به کنار من خودم دیدم طرف یکم خورد داد به کوکب داره کوکب داره نه اونو ریخت تو کل شربته که به همه می داد🙄 میخواستم بخورم با اینکه تشنم بود نخوردم

این هم بگم که یه کلمن فلاسک چیزی ببر که آب خنک نگه داره و آب داشته باشی یه جاهایی اب گیرت نمی یاد

من که تجربه دارم بهت میگم از چهار پنج صبح پیاده روی کنی تا ده یازده ظهر بعد تا پنج و شش عصر استراحت کن راه بیفت تا یازده دوازده شب 

اصلا ظهر گرما راه نیفتی بری که هلاک می شوی

من که تجربه دارم بهت میگم از چهار پنج صبح پیاده روی کنی تا ده یازده ظهر بعد تا پنج و شش عصر استراحت ...

اصلا نمیتونم تو گرما سرم درد میگیره دو سال پیش که یعنی تو مهر ماه بود فقط شبا میرفتیم الان که دیگه خدا داند چقدر گرم باشه

اونموقع چه کفشی پوشیده بودی؟؟؟ روزی چندساعت پیاده روی کردی؟؟ گرما هوا چطوریه؟؟ قابل تحمله؟؟؟حمام هست ...

حمام هست 

برای اسکان بهتره بری تو خونه هایی که تعداد کمی زائر جا میدن خیلی خوبه 

یه کفش اسپرت معمولی پوشیدم وسطا راه دیگه تاول زد از اونحا دمپایی خریدم ولی بقیه مسیر رو زجر کش شدم😂 ...

میشه با مانتو بلند و پوشیده رفت یا حتما باید چادر سرت کنی.در مورد پوشش هم میشه توضیح بدی.ممنونم

2706