2737
2734
عنوان

زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 44 پست
به نظرتون زایمان سوم هم بخیه میخوره ؟

عزیزم هم اتاقیم بچه چهارمش بود بخیه خورده بود 

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه. دعا کن منم زایمان راحتی داشته باشم اولین زایمانمه واقعاوحشت دارم 

نترس اصلا . بچتو بذارن بغلت اونقد اون لحظه شیرینه ک در جا کل دردا آدم یادش میرع🥰

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️
2728
مبارکه گلم ان شاءالله زیر سایه مامان بابا بزرگ بشه من زایمان اولم طبیعی بود ولی بخیه نخوردم با اینک ...

سلامت باشی گلم ..💙

2738
بخیه ها خیلی اذیتت میکنن? 

الان اذیتم چون درد میکنن ولی مسکن میخورم دردش آروم میشه

بچه چند کیلو بود عزیزم؟

تو ۳۸ هفته و‌۲ روز ۳ کیلو گلم

خوندن سوره انسقاق تو بارداری باعث کم شدن درد میشه. خیلیها نجربه کردن شنیدم

من تجربه نکردم عزیزم

2706