2726
عنوان

خواهرشوهرم بچه دار شد دلم برای خودم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 27 پست

سنی نداری که.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب عزیزم به همینا میده دیگه به منو شماوخیلیا که منتظریم نمیده به همینا که ناشکرن وببخشیدحسابی ج ....گری کردن حروم پس میندازن وسقط میکنن و..میده ماکیلو چندیم ماهم فقط طعنه وکنایه ودلسوختن میده.هیعییییییییییییی دلم خیلی پره بابا....خدایا بازم شکرت...  

خوب عزیزم به همینا میده دیگه به منو شماوخیلیا که منتظریم نمیده به همینا که ناشکرن وببخشیدحسابی ج ... ...

عذالتی وجود نداره.انقدر ناشکری و گریه کرد که باردار شده 

ان شاالله مامان میشی منم حکمت خدا رو نمیدونم دور بر منم اونقد هستن که آرزوهای منو زندگی میکنن آرزوهایی که برای خیلیا اتفاق میفته هر چی میگردم ناکام تر از من نیس تو فامیلای  درجه یک و دو

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

میدونی من دیگه قیدشو زدم اونوقت که فرصت بودوحالم سرحال،نداد،دکتررفتم،ای یو ای کردم،ای وی اف کردم،چله های مختلف گرفتم،سفره های مختلف،امام رضاقربونش برم رفتم کربلا رفتم،دعا کردم دهن خودمو جرررررر واجر کردم حرفها خوردم وطعنه هاشنیدم واز داغ دلم گریه هاکردم ناامید شدم کفر گفتم و....خلاصه سرتو درد نیارم الان دیگه بدردم نمیخوره نمیخوامم دیگه چون خسته ام...دیگه بسمه.شاید حکمتی توشه ماخبرنداریم چه میدونم.گاهی وقتا زور بیجا نباید زد وگرنه خودمون از دره سقوط میکنیم...امیدوارم وان شاءالله خدا حداقل حاجت دل تورو بده ونی نیتو سالم بغل کنی به ماکه نداد...ان شاءالله به بقیه بده...ماادم روسیاهه ایم...گناهاکاریم 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 هیییییییی خودمو میگم سوتفاهم نشه...😵‍💫😵‍💫😵‍💫

میدونی من دیگه قیدشو زدم اونوقت که فرصت بودوحالم سرحال،نداد،دکتررفتم،ای یو ای کردم،ای وی اف کردم،چله ...

من نمیتونم قبول کنم باردار نمیشم اگه نشم میمیرم از غصه

ان شاءالله خدابدلت نگاه کنه،بهت ببخشه.تلاشتوبکن.من تلاشمو کردم نشد،حداقل ازاین بابت ناراحت نیستم چون واقعا تلاشمو کردم ودرد ورنجای زیادی هم کشیدم تاتنم مریض شد.الان دیگه باید مریضیامو درمان کنم.سعی کن غصه نخوری تلاشتوبکن بقیشم بسپار بخدا،تودیگه تلاشتومیکنی.ان شاءالله نتیجه بگیری...فقط خودت داغون وبیمار نکن همین..