2733
2734
عنوان

چقد امکانش هست با خواننده ای که دوس دارم ازدواج کنم؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 55555 بازدید | 1049 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعع این کیه منم نههه تو‌گوشی تو‌چیکار میکنم حاجی(به قول خودش😂)

ع مگه نمیدونی من زنتم دست من نباشه دست کی باشه

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
2728
یا خدا😂 ننم خبر داره من زن گرفتم من وقت شوهر کردنمه🤣

برو برو ب بابات بگو بچه😂😂😂😂

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
یا خدا😂 ننم خبر داره من زن گرفتم من وقت شوهر کردنمه🤣

اینقدم ازت عکس دارم عشقم قربون گیتار زدنتت😂

2738

صفر منم ارزوهام. مث توعه😐🤣

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃
تو کی رو میخوای😂😂😂😂

امیر مقارع😂🥺

چندسالته؟؟

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃
سه ساله که ادم شدم😂😂من فن پیجم داشتم تازه براش ازمن که تباه تر نیستی خواهررر😂😂

اخی

الان دیگه نداری؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
پونزده شونزده سال😂

عه😂🤣🤣🤣

2706