2410
2553
عنوان

دارم گریه میکنم

206 بازدید | 13 پست

چرا خدا دل مهربون بهم داده

چرا هیچکسو نمیتونم ناراحت کنم

چرا هرچی میشه میگم ولش کن مهم نیست

😔😔😔

همه ادما ازم سواستفاده میکنن

چون میدونن خیلی زود میبخشم همه رو 

امشب دلم گرفته کاشکی خدا یه جور دگ بهم نگاه میکرد😢😢😢

خب مهربونیتو کنترل کن ، هرکس لیاقت اینو نداره باهاش مهربون شی

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میتونی با چند جلسه مشاوره رفتن این اخلاقتو بهتر کنی

گریه کردن فایده ای نداره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

عزیزم منم اول مثل تو بودم 🥺🥺

ولی الان خیلی وحشی شدم😶😶کسی چیزی بگه به خاک و خون می کشمش 🤣😂😂😂😂فک کنم اعصابم به هم ریخته

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
2714
خب مهربونیتو کنترل کن ، هرکس لیاقت اینو نداره باهاش مهربون شی

وقتی از یکی ناراحت میشم میکم دیگه نمیبخشمش 

ولی دوساعت بعد کلا یادم میره😢

میدونی حوصله ناراحتی ندارم

فکر میکنم زندگی خیلی زود میگذره دنیا ارزش نداره ناراحت بمونم

ولی خیلی وقتا اطرافیانم اذیت میکنن

گریه نکن جانم

منم مث خودتم 

هر چقد ک بخان اذیت میکنن حتی بچه های ده دوازده ساله ولی سکوت میکنم

این روال چندین ساله زندگیمه

وقتی میبینم کسی حقو بمن نمیده سکوت بهترین راهه

گاهی تا حد انفجار میرم ولی نمیزارم اشکم بریزه هی بخودم طعنه میزنم

همرو بسپار ب خدا گرچه خیلی وقته خدا منو نمیبینه ولی بازم امیدم ب خودشه

کاربر جدید نیستم... اکانت قبلیم رمزشو فراموش کردم جدید زدم🍁
اتفاقا منم دارم گریه میکنم

گریه نکن بیا اینو بخون روحت شاد سه🤣🤣🤣🤣😂😂😂https://www.ninisite.com/discussion/topic/9164195/رفتم-پیج-بازیگر-جومونگ-وای-مردم-از-خنده-شات?postId=248323426

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
وقتی از یکی ناراحت میشم میکم دیگه نمیبخشمش  ولی دوساعت بعد کلا یادم میره😢 میدونی حوصله ناراح ...

این خیلی خوبه که دیگران رو راحت می‌بخشی

چون تو با بخشیدن خودتو از زندان تاریک کینه رها میکنی نه طرفتو 

ببین ادمارو ببخش ولی هیچوقت فراموش نکن باهات چیکار کردن 

و هیچوقت مثل قبل باهاشون رفتار نکن

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
روحم اگه میخاست شاد باشه که همچین درسای سختی رو روی زمین انتخاب نمیکرد واقعا روح مریضی داشتم

رشتت چیه مگه گلم