2737
2734
عنوان

مادرشوهر تون مواد غذایی بهتون کمک میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3229 بازدید | 105 پست
بچه ها جدی میگین؟؟؟یعنی فقط مادرشوهر من هیچی نمیدخ؟

چقدر امشب همه مادرشوهرا خوب شدن🤣

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجور تاپیکارو میخونم دلم میگیره البته وظیفه نداره همچین کاری کنه ولی مادرشوهر من کلا کلا هیچ کاری برای ما نکرده تا حالا 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
2738
برای شما می‌ذاره یعنی برای اون دوتا هم می‌ذاره کنار دیگه 

اره ستامون مساوي

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋
اینجور تاپیکارو میخونم دلم میگیره البته وظیفه نداره همچین کاری کنه ولی مادرشوهر من کلا کلا هیچ کاری ...

خیلی کم پیش میاد کاری انجام بدن، اکثرا طلبکارن

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
آره هر روز خرید میکنه میاره درخونم والا مگه من نوکر پسرشم برم خرید بهش لیست میدم عین خانما میره خ ...

حالا مگ اون نوکر شما و شوهرتونه  ؟

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

نه هیچی

ما هم توقعی ازش نداریم. زندگیا خیلی سخت شده، واقعا نمیشه انتظار داشت

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

اینجوری که مثلا من چیزی بخوام مشترک از همون جایی که ایشون خرید میکنه بخرم و بگم برام بخره 

اما همسرم اصلا اجازه نمیده کمکی باشه و همیشه پولشو بهشون میده 

خودمم نمیپسندم ، زندگی ما تمام و کمال برای ما هست با بد و خوب باید خودمون مسئولیتشو قبول کنیم 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2706