2737
2734
عنوان

موسسه های کنکوری و تجربه من

1780 بازدید | 10 پست

خواهرم پارسال کنکوری بود 

اینو بگم نمی گم بد هستن نه بد نیستن اما خب اونی هم که میگن نیستن عزیزان کنکور فقط تلاش خودته یعنی ۹۰ ٪ کار خودتی خوب قبول دارم یه منبع خوب هم میتونه باعث پیشرفت بهتر بشه اما خوب تا نخوای حتی اوناهم تو رو تبدیل به یه پزشک و مهندس و معلم و...... نمی کنن این موسسه ها برای تبلیغ خودشون پیاز داغ محصولات و مشاوره ها شونو زیاد میکنن که ما فلان می کنیم بهمان می کنیم شما اگه همه سی دی ما رو بخرید عالیه ببینید عزیزان خرید سی دی اونم برای همه درسا اشتباه محض شما اصلا اونقدر وقت نداری بشینی هی سی دی ببینی برای درسای که مشکل داری حتی اون درس هم نه همشون بلکه اون مبحث های که مشکل دارید سی دی بگیرید که اونم میشه از سایتا به صورت رایگان دانلود کرد خواهرم با دو موسسه کار کرد اسمی نمی برم اما اینو بگم اونی که میگن نیستن حتی خیلی از سی دی هاشون هم کیفیت نداره خودت بخونی بهتر یاد می گیری اینکه میگن با یه فرمول و نمی دونم فن ها میشه به سوالات هم جواب داد دروغه شما تا درس نخونی یاد نگیری نمی تونی به تست هاش پاسخ بدی ! 

کلی بگم کنکور آسان نیست باید براش وقت گذاشت از خیلی چیزا گذشت تا نتیجه گرفت 

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه قرون برا کنکورم خرج نکردم.حتی یه تست...هر دوسال

پارسال شدم ۱۷۰۰۰امسال۹۰۰۰

تازه امسال نخونده بودم.

مرسی ک تجربیاتتو با ما درمیون گذاشتی

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.
کلاسینو چی؟ تو تلگرام فیلم میبینم مجبورم چون شیمی و ریاضی ضعیفم تو همه مباحث تازه فیزیک شروع نکردم ه ...

کلاسینو نمی دونم اما خوب وقتی ضعیف هستید یعنی نیاز دارید تا یکی کمک کنه با این شرایط کرونا و معلم نداشتندهم ضربه بزرگی زد اما میگم نیازی نیست آدم برای همه درسا حتما فیلم ببینه اونی که نیازی داری 

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..
2738