2737
2739
کاش من ۲۷ ساله بودم  و شور و علاقه شما رو    برای کنکور می خوندم و می خوندم و..... ...

باور کنید که ده سال دیگه میگید که ای کاش ۳۱ ساله بودم و شروع میکردم

هنوز کلی جا هست که باید سفر کنیم ، کلی فیلم مونده که ندیدیم ، کلی کتاب مونده که نخوندیم و خیلی اتفاق های خوب مونده که باید تجربه کنیم ... ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو کل شهرمون دو تا دکتر رو قبول دارم پیش یکیشون همیشه میرم بسیار با تجربه اس شاید ۴۰ سالش باشه با ...

منم کسالتی پیش بیاد میرم پیش اون عمومی ک سنش بیشتره

متخصص جوان معدمو از بین برد☹️☹️☹️

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2731
دوست من کارشناسی پرستاری و ارشدشو گرفت دید دلش هنوز پزشکی میخواد من تو سن ۲۸ سالگی کنکور دکتری پرستا ...

عاشق پرستاریم از پزشکی بیشتر میدوستمش

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
ناامید نباش بخون همرو ۲۰ کن 

ممنونم تلاشمو باید بکنم منم دبیرستان میخواستم برم تجربی نمره هام بالا بود معدل ۱۹.مامانم زورم کرد برم ریاضی چون دخترداییم رفته ریاضی بعدا هم معلوم شد ریاضی نرفته بود زن داییم الکی گفته ک مامانم لج کنه باهاش،من این وسط،قربانی شدم .ی عمره دلم دنبال پزشکی و دارو هست ولی ترسیدم الانم ک کتاب خریدم شرط معدل گذاشتن 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2738
و من احمق که کنکور دادم و پزشکی قبول شدم بخاطر لج با بابام نرفتم 😭😭😭😭و وچند ساله دارم حسرت میخور ...

😱😱😱😱😱😱بگو شوخی میکنی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

من سه سال بزرگتر از شمااام 

لیسانس یکی از رشته های پیراپزشکی دارم

دارم برای کنکور سال بعد میخونم 

سرکارم میرم 

منم همش حسرت داشتم 

اما الان بااینکه کل زمانم پره حالم خیلی خوبه 

2706