2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که میگم عمر پای درس و رشته پزشکی و تخصص و..‌ بگذره 

بهتر از اینه که خانه دارباشی و گوشه خونه و بشور بساب بگذره 

هر کی هم میگه نه . الکی میگه . 

کلی خانم خانه دار افسرده میبینم هرروز .

مگر اینکه ولگرد و الاف باشن هرروز بیرون و خونه ملت باشن .

اینم که مردم اسمشو گذاشتن ولگردی 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728

اصلا دیر نیست

شما به هر حال سیزده سال دیگه ، ۴۰ سالِ میشی

حالا این انتخاب خودته که یک خانم ۴۰ ساله ی پزشک باشی یا نه

هنوز کلی جا هست که باید سفر کنیم ، کلی فیلم مونده که ندیدیم ، کلی کتاب مونده که نخوندیم و خیلی اتفاق های خوب مونده که باید تجربه کنیم ... ❤
دیره دیگ اینایی ک میگن دیر نیس یکم زیادی خجسته ان 

چرا خجسته همسایه ما همین سن دوباره خوند پزشکی اورد الان چن سال دیگه پزشکه اتفاقا شما باید یکم دید تو گسترش بدی برا هیچ کاری دیر نیست مخصوصا تحصیل وازدواج

2738
والا تا درسو تموم کنی و ی جا پیداکنی واس کار شده ۴۵ سالت ک کسی بت کار نمیده فقط عمرتو گزاشتی پای درس

دیقن تازه اینقد الان رقابت سخته توی تجربی ک حتی ی درصد کمتر و بیشتر بزنی رتبت کلی زیاد میشه 

نه دیر نیست ولی واقعا ارزش داره عمرتو بذاری پاش

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

دیر نیست . وقتی خدا آرزویی رو در دلت انداخت بدون توانایی رسیدن به اونو تو وجودت دیده.

از اقوام ما یه نفر تا ۴۰سالگی معلم بود با چندتا بچه قدونیم قد.. دوباره کنکور داد پزشکی قبول شد و حدود ۵۰سالگی مطب زد. البته ایشون پزشک عمومی شدن‌ 

دوست من کارشناسی پرستاری و ارشدشو گرفت دید دلش هنوز پزشکی میخواد من تو سن ۲۸ سالگی کنکور دکتری پرستاری دادم اون کنکور سراسری داد من رفتم دکتری پرستاری اون دانشگاه آزاد تهران پزشکی قبول شد و الان هم پزشکه و به آرزوش رسید

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706