2726
عنوان

شوهرم بخاطرمادرش زد تو گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2927 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شوهراتونو عادت میدید کارای شخصیشونو شما انجام بدین ؟ خودش لباسشو اتو کنه

چیزیه ک دست خودمون نیس چون خانوادهامون از همون اول اینطوری بودن 

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستی❤️.                  هُوَ رَبُّ المُستَحیل و انت تبکی عَلَی المُمکن  خدایااز تومعجزه میخواهم معجزه ای بزرگ درحد خدابودنت معجزه ای ک اشک شوقم راجاری کند.  ‌ و امامن نیمه شبی خواهم رفت .. ازجهانی که مال من نیست ..اززمینی که مرابیهوده به آن بسته اند!    ‌ حیف فریادمرا بُغض به یغمابرده!یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم!
2728

خب دیگ بعد اینهمه زندگی باید بدونی چیا عصبانیش میکنن ک طرفو عصبانی نکنی میبینی رو خانه داری حساسه خب یکم رعایت کن... بعدم خشونت خانگی خط قرمزه بهش بگو کتک ینی چی اخه خیلی بی فرهنگیه بگو خب حرفتو بزن کتک چرا میزنی ... خیلی کار چیپی هست از شخصیت خودش کم میشه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
چرا شوهراتونو عادت میدید کارای شخصیشونو شما انجام بدین ؟ خودش لباسشو اتو کنه

میدونی این حرفت چقدر رو زندگی یکی دیگه تاثیر داره و مغرورش میکنه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂

حرف دیشبو همون موقع باید به روشمیاوردی. صبحم خیلی حرف نامناسبی زدی ربطی به دیشب نداره. این تا اینجا. 

ولی به شوهرتم حق نمیدم دست روت بلند کنه. حالشو حا بیار. دفعه آخرش بشه 

یه خانم مستقل و قوی 
2706