2733
2734

من اصلا نمیدونستم مقاومت ب انسولین ممکن ایجاد بکنه و سبب بیماری قلبی و پوکی استخون بشه

فعلا خودم مستقل نیستم ک چکاب بشم دائم و برم پیش متخصص چیکار کنم😭😭😭😔خدایا کم بدبختی داریم😔

الان از علائمش ریزش موی خیییییلی زیاد دارم ک اذیتم میکنه 

اگه راهکاری دارید بگید توروخدا دعاتون میکنم❤🥺

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...
دفترچه نداری؟اگه هزبنه ویزیت برات سنگینه میتونی بری درمامگاه های علوم پزشکی 

چرا دارم🤦‍♀️

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفترچه نداری؟اگه هزبنه ویزیت برات سنگینه میتونی بری درمامگاه های علوم پزشکی 

دارو ک معمولا خیلی گرون میشه چون مکمل میدن و...

2728
پس مشکلت چیه؟

میخوام اگه بشه فعلا با تغذیه و ورزش کنترلش کنم🥺تا بعدا مرتب چکاب بشم الان واقعا شرایطشو ندارم نمیخام ب بقیه فشار بیارم

عزیزم منم داشتم. تا ۸۰ در صد با قرص کنترل شد. اصلا ناراحتی نداره. پیش دکتر زنان تحت درمان باش. با دا ...

ریزش مو هم داشتی ؟ واس این چیکار کردی؟

2738

برو اینستا پیج niloofarpcosuport بزن خیلی کمکت می کنه. اینام تجربه های خودمه که نتیجه داده

غذایی:سبزیجاتو بیشتر کن مثل سالاد کاهو و کلم و فلفل دلمه، مغزیجات بخور به خصوص بادوم، نون و ماکارونی و برنج رو کمتر کن به جاش مثلا تو هر وعده سالاد یا سبزی بیشتر بخور که سیرت کنه، قند و شیرینی رو کلا حذف کن،میوه بخور، به جای روغن بازاری اگه بدت نمیاد روغن حیوانی یا روغن زیتون مصرف کن

ورزش و وزن: حداقل هر دو روز نیم ساعت حتما پیاده روی برو، اگه باشگاه میخوای بری سنگین ورزش نکن، اگه چاقی وزنتو کم کن،اگه لاغری ولی شکم داری آبش کن، دراز نشست برو،ورزشای تو خونه برای شکم رو سرچ کن و روزانه ده دقیقه انجام بده

روحی: زیاد بهش فکر نکن، بیشتر به پیشرفتات فک کن تا بیماری، اگه مسئله ای هست که باعث استرست میشه ازش دوری کن، نفس عمیق بکش. 

برو اینستا پیج niloofarpcosuport بزن خیلی کمکت می کنه. اینام تجربه های خودمه که نتیجه داده غذایی:سب ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی🥺❤🌱

تنبلی تخمدان باعث قطع پریود میشه؟

به مرور میتونه یائسگی زودهنگام بیارع

2706