2733
2734

سه روز پیش بهم گفت بیا وسیله هایی که برا جهاز خریدم و ببین منم از سرکار برگشته بودم ساعت ۷ بود خیلی خسته بودم گفتم تو ذوقش نزنم برم رفتم دیدم بعد به من گفت پاشو ظرف هارو بشور مبلارو جابه جا کن منم گفتم خستم بحثمون شد من رفتم ظرفارو شستم بعد لباسام و پوشیدم اونم هیچی نگفت منو گذاشت خونه نه زنگ زد نه پی ام داد منم زنگ نزدم دیگ الان چیکار کنم ؟سر یه موضوع الکی مامانمم هی میگه دعوتش کن بیاد خونمون منم نگفتم سره یه مسعله الکی قهریم اولین باره سه روز قهریم حرف نمیزنیم باهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن گفتم سنگینه من نمیکنم گفت برو ظرفارو بشور منم خسته بودم غر زدم 

میگفتی مگه کلفتم قهر کنه اصن، ن بهش پیم نده مگه چکار بدی انجام دادی وا

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
میگفتی مگه کلفتم قهر کنه اصن، ن بهش پیم نده مگه چکار بدی انجام دادی وا

منم بخاطره همین زنگ نزدم خودش دید من تا ۶ سرکار بودم واقعا نا نداشتم میخواستم ۸ شب بخوابم انقدر خسته بودم 

2738
منم بخاطره همین زنگ نزدم خودش دید من تا ۶ سرکار بودم واقعا نا نداشتم میخواستم ۸ شب بخوابم انقدر خسته ...

اصن اصن رو ندیا، کار خونه یچیز مشترکه مخصوصا ک تو سرکار میری ،هیچ برو خودت نیار ،ولی شب بخیر صبح بخیر بهش بگو

اصن اصن رو ندیا، کار خونه یچیز مشترکه مخصوصا ک تو سرکار میری ،هیچ برو خودت نیار ،ولی شب بخیر صبح بخی ...

دیگ نگفتم تو این سه روز الانم تابلوعه بگم اصلا هیج جوره کنار نمیام که بخوام زنگ بزنم با پیام بدم بد رفته رو اعصابم فقط دلم میخواد پیام بدم بگم برو گمشو ادم نفهم

دیگ نگفتم تو این سه روز الانم تابلوعه بگم اصلا هیج جوره کنار نمیام که بخوام زنگ بزنم با پیام بدم بد ...

خب از این ب بعد قهر کردی بده صبح و شب بخیرو ، ن پیم داد تند نری ها ایزی باش

به نظر من حق باتوعه چون خسته بودی ولی خب سعی کنید گذشت کنید وکوتاه بیاین ولی خب یکم تو ناز کن بزار ا ...

همون دیگ اصلا دیگه خونش نمیرم واسمم مهم نیس ده روزم نبینمش زن گرفته دیگ نه کارگر ک 

2706