2737
2734
عنوان

میگرن

69 بازدید | 9 پست

شوهرم میگرن شدید داره الان دو ماه حتی نتونسته از خونه بیرون بره از بس دارو خورده خوب نشده افسردگی گرفته و ناامید شده اگه راهی می دونید لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه یبوست داره اول اونو درمان کنین بعدشم موقع شروع درد یه دوش آب خنک بگیره و بعد بره جلوی پنجره یه هوای خنک بهش بخوره دوتا عطسه کنه سردرد ش کنترل میشه من خودم سالها درد کشیدم دیگه دارو نمی‌خورم 

اگه استرس داره حتما درمان کنین اعتماد به نفسشو بالا ببره

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2731
شبانه روز سرش و می بنده ولی هیچ فایده ای نداره زده به شونه هاش میگه دارم فلج میشم واقعا نمی دونم چی ...

به عنوان همسرش ماساژ بده اون رگی که مثل چوب خشک میشه خیلی لذت بخشه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2738
شبانه روز سرش و می بنده ولی هیچ فایده ای نداره زده به شونه هاش میگه دارم فلج میشم واقعا نمی دونم چی ...

عزیزم ی دکتری بهت معرفی میکنم برو حتما ی سر بزن ایشالا که جوابه 

با درمان های تزریقی درمان میکنن من خودم خانمی رو دیدم که تو اونجا اومده بود و میگرنش درمان شده بود 

کلینیک درد دکتر آریانی کلا کارشون اینه که با تزریق و درمان های غیر جراحی خیلی از دردهارو کنترل و درمان می کنن. تو اینترنت اسمشونو سرچ کنی سایتشون هست همه اطلاعاتشونم هست تو سایتشون ایشالا که بدردت بخوره شوهرت هرچه زودتر خوب بشه عزیزم 

عزیزم ی دکتری بهت معرفی میکنم برو حتما ی سر بزن ایشالا که جوابه  با درمان های تزریقی درمان میک ...

عههه شماهم دکتر آریانی رو میشناسید منم دیدمش اتفاقا از طریق یکی از دوستام که کمر درد داشت باهاش آشنا شدم خییلی دکتر خوبیههه واقعا درمانهاش جوابه برای میگرن هم درمان انجام میدن یکی اومده بود مطبش میگفت دوسه جلسه اومدم الانم هنوز درد داشت ولی میگفت شدتش خیلی کمتر شده