2737
2739

چطور ممکنه یکسان بشه آخه ؟مگه میشه !!! 

توی هر رشته ایی ی درسایی اولویت داره اونوقت یعنی چی که همرو ضریب های هر پنج گروه و یکی کردن !!!

ضرایب انسانی منظور اصلیمه براتون می‌زارمش پایین 

و اینکه می دونید این پنج گروه شامل چه رشته ها میشن ؟!

چیزی راجب حذف عمومی ها قطعی نگفتن ؟؟

هرکس اطلاعاتی داره بگه لطفاً 

سایت سازمان سنجش قسمت اخبار رو چک کن

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رشته مدنظر من زیرگروه ۵

عزیزم زیرگروها حذف شدن

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
یعنی باید حتما زمین بخونم؟

آره

2738
یعنی چی ؟ یکم توضیح میدی لطفاً 

دیگه زیر گروه نداریم 

همه درسا به یک اندازه اهمیت دارن و باید خونده بشن 

دروس عمومی حذف شده 

معدل پایانی دوازدهم ۴۰ درصد تاثیر قطعی داره 

کنکور دوبار درسال برگزار میشه یک بار دی ماه امسال و یک بار هم تیر ماه سال بعد شرکت در کنکور ها به دلخواه میتونی یکیشو شرکت کنی میتونی هم هردوش رو شرکت کنی نتیجه هرکدوم بهتر بود همون رو حساب میکنن

کنکور دوبار درسال برگزار میشه یک بار دی ماه امسال و یک بار هم تیر ماه سال بعد شرکت در کنکور ها به دل ...

یعنی میشه فقط یکبار کنکور تیر ماه شرکت کرد ؟ کنکوری ۱۴۰۳ ام

یعنی میشه فقط یکبار کنکور تیر ماه شرکت کرد ؟ کنکوری ۱۴۰۳ ام

من درجریان نحوه کنکور ۱۴۰۳ نیستم 

تا اون موقع هزار تا چرخ میخوره