2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیوارو خط خطی کنه

یابا بچس بزار شیطونی کنه من با این سن مهارت ندارم اون داشته باشه

فقط زبان نفرست چون زده میشه

من ارمیم.مخالف ازدواج زیر ۱۸.مخالف حیوان ازاری و موافق انسان بوده.کاربریمو یه بار ترکوندم این یکی اخریه چون خط دیگه ندارم، پس چون جواب کاربرایی که بی احترامی میکنن رو نمیدم دلیل نیست که میترسم 
کلاس میبرم

نه نبر چون زده میشه

من ارمیم.مخالف ازدواج زیر ۱۸.مخالف حیوان ازاری و موافق انسان بوده.کاربریمو یه بار ترکوندم این یکی اخریه چون خط دیگه ندارم، پس چون جواب کاربرایی که بی احترامی میکنن رو نمیدم دلیل نیست که میترسم 
2738
خودش علاقمنده هرموقع گفت  نه نمیبرم

اونطوری خوبه اما مثلا بعضیا بزور بچرو میفرستن زبان و فلان

اونطوری خوبه اما مثلا بعضیا بزور بچرو میفرستن زبان و فلان

خواهرش کلاس میرفت از ۲ سالگی گریه میکرد منم میخوام  تااینکه کارتون زبان گرفتم یچیزایی وارد شد بعد بردم کلاس

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد

همین الان غبطه میخوردم که تا سه سالگی کاش دو زبانه میکردم انگلیسی ینی

درسته خودم باهاش کار کردم،انگلیسی،اعداد،اشکال هندسی،رنگها،همه چی،اما کاش زبانو اصولی و جدی وازطریق اموزشگاه واقعی پیگیری میکردم.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
همین الان غبطه میخوردم که تا سه سالگی کاش دو زبانه میکردم انگلیسی ینی درسته خودم باهاش کار کردم،انگ ...

بچه وقتی بزرگ شد زده میشه 

البته علاقه جداس

خواهرش کلاس میرفت از ۲ سالگی گریه میکرد منم میخوام  تااینکه کارتون زبان گرفتم یچیزایی وارد شد ب ...

حتما ادامه بده

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706