2726
عنوان

نبض تند گردن کودکان

2444 بازدید | 18 پست

تروخدا جواب بدید

سلام دوستان 

پسرم ۶ سالشه البته کمی لاغره همیشه موقع خواب نبض گردنش تند تند میزنه ماله هر دو طرفش 

به طوری که میشه دید 

البته تپش قلبشو میگیرم بالا نیست اما نمیدونم چرا نبض گردنش تند تند میزنه 

شما تجربه شو داشتید خواهشن بگید

ببرش دکتر مال قلبه (مطمئن نیستم که مال قلبه یا نه ولی نمیشه که تپش قلب نرمال باشه نبض تند) و اینکه نبض و قلب رابطه مستقیم دارن ببرین دمت دکتر

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مون همینیم خواهر...وقتی تو یه حالت خاص بخوابیم،نبض گردنمون تند تند میزنه

😑🤌

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲
2728
بچه ها کلا قلبشون تند میزنه چرا نگرانی. هروقت رفتی دکتر بهش بگو

اینم حرف درسته

خب من تپش قلبشو چک کردم بالا نیست

عزیزم تپش قلب بچه ۶ ۷ ساله تو حالت استراحت بین ۷۵ تا ۹۵ تاست مال پسرتون چند بوده نمیدونم ولی ببرین دکتر

من ۲۶سالمه نبض گردنم همیشه میزنه تو خواب...همسرمم همینه...بابا همه همینیم،نگران نباش،طبیعیه...دوست داشتی یه دکتر ببر

برای دل خودم گلدوزی میکنم👈🏼🌺khiyalbaf_gallery رشت زندگی میکنم🌱🥰
2706