2410
2553

عکس العملی نشان می دادین 

وقتی شوهرش ازبیرون وارد میشه جلو پاش بلند میشه

جوراباشو میشوره

وقتی میشینه پشتی یا بالشت میبره میزاره پشتش

برای کاراش ازش اجازه یا مشورت میگیره

رو حرفش نه نمیگه 

ولییییییی

تا شوهرش حرفی میزنه وسط حرفش میپره و میزنه تو ذوقش

واقعا ن ب اون همه احترام و... ن ب این رفتار

نظرتون 🤔

جای شوهرش بودین چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید 

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون عادت رفتاری بدشه که قابله ترکه بعضی رفتارا دست خود ادم نیست ارادی نیست ضمیر ناخودآگاه و دهن لقه که به باد میده ادمو

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2720

هیچ کدوممون کامل نیستیم عزیز 

حتما شوهرش مشکلی نداره با این اخلاقش 

گاهی یسری چیزا به عادته دیگه مث وسط حرف پریدن هرچند کار خوبی نیس  

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2714
منم کم صبرم دوس دارم زود حرف و نظرمو به شوهرم بگم . اتفاقا اونم مشتاق بهم گوش میده چون اخلاقمو میدون ...

اهوم

اونوقت چ ربطی داشت عزیزم 

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹