2733
2734
عنوان

حس میکنم

131 بازدید | 20 پست

حس میکنم باید رفیقمو فراموش کنم 

مثل خواهرم دوسش دارم و داشتم اونم همین طور ولی بهتره فراموشش کنم 😭

سه شنبه قراره بیاد خونمون شاید خودش ندونه ولی شاید این آخرین باری باشه که می بینمش اصلا دعوتش کردم که برای آخرین بار ببینمش

سخته ولی به نفع امه

چرا

چون همش سرشار از انرژی منفیه و اینو به من منتقل می کنه پدر و مادرش فوت کردن ۱۰ سال پیش حق داره ولی من نمی تونم تحمل کنم چون احساسی هستم وقتی میبینم حرف از مادر میاد بغض می کنه تا چند روز اعصابم خورد میشه 

و من به شدت با مادرم صمیمی هستم هیچ کسو مثل. خودم ندیدم 

چند بار گفته خوش به حالت که مادر خوبی داری این اعصابمو به هم میریزه 

البته صمیمیت و خواهر دونستن از جانب من بود همیشه هم من زنگ می زنم و پیام میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون همش سرشار از انرژی منفیه و اینو به من منتقل می کنه پدر و مادرش فوت کردن ۱۰ سال پیش حق داره ولی م ...

بهش بگو بره پیش مشاور خوب خیلی بهش کمک میکنه میتونه باهاش را بیاد و در کنارش حال دلش خوب بشه

2728

[QUOTE=248441254]بهش بگو بره پیش مشاور خوب خیلی بهش کمک میکنه میتونه باهاش را بیاد و در کنارش حال دلش خوب بشه[/Qمساله اینه تظاهر می کنه که خیلی شادم 

ولی توی وجودش حسرت زیادی هست می فهمم قشنگ 

2738

چندسالتونه؟ 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

به نظرم واقعا کارتون بی منطق و خودخواهانه س یکی از دوستان منم همچین شرایطی دارن و من سعی میکنم همیشه درکش کنم و هیچوقت پیشش از مادرم و چیزایی ک برام میخره یا مناسبتا یا هرچی چیزی بهش نمیگم با اینکه مثل شما بسیار با مادرم صمیمیم.حتی وقتی موقع نهار گشنه میشه نمیگم ک دارم نهار میخورم تا ی وقت نگه خوش بحالش منم اگه مادر داشتم الان فلان میشد.بنظرم بهتره روی خودتون هم کار کنین دوستی فقط زمان عشقوحال نیس

وا اینکارو نکن شاید دلش بشکنه ن😐💔

نه اتفاقا همیشه این من بودم که زنگ میزدم من پیام می دادم اون اکه من زنگ نمی زدم یا پیام نمی دادم کاری نمی کردی 

من برام مهم بود سال دیگه تو یه مدرسه باشیم اون اصلا براش مهم نبود 

حتی قرار بود بریم یه شهر دیگه وقتی برگشتیم و کنسل شد خیلی خوشحال نشد انکار مهم نبود براش

2706