2737
2734

دیدین در اطرافتون؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از آینده فقط خدا خبر داره عزیزم کی میتونه اطلاعی داشته باشه

این فالگیرا و اینا از روی حسشون میگن وگرنه اگر آینده نگری وجود داشت باید بهترین زندگی رو ردیف میکرد برا خودش

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
از آینده فقط خدا خبر داره عزیزم کی میتونه اطلاعی داشته باشه این فالگیرا و اینا از روی حسشون میگن وگ ...

کاش خدا بیاد بگه😔

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738
عزیزدلم چقدر امضات زیباست    

مرسی خدا کنه امضام این روزا اتفاق بیفته

کاش خدا بیاد بگه😔

قرانو باز کن بگو خدایا راهنماییم کن

مطمن باشید چیزهای باورنکردنی میخونی 

من هر وقت میخ ام باهام حرف بزنه قرآن باز میکنم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
قرانو باز کن بگو خدایا راهنماییم کن مطمن باشید چیزهای باورنکردنی میخونی  من هر وقت میخ ام باه ...

هزار بار کردم نوید داده ولی تا حال بیمارمون خوب نشه دلم آروم نمیشه

هزار بار کردم نوید داده ولی تا حال بیمارمون خوب نشه دلم آروم نمیشه

ان شاءالله خدا سلامتی بهشون بده و دلتون آروم شه😓❤

2706