2726
عنوان

ماشین یاویلا

155 بازدید | 12 پست

سلام ،شبتون خوش دوستان ،همسرم سال گذشته برای من ماشین خرید شاسی بلند بخاطر شناسایی نشدن مدلشو نمیگم ،البته یک مقدارم خودم طلا داشتم میخاستم کوییک صفر بخرم پارسال صد و سی و سه بود من هفتاد از طلاهامو فروختم ،همسرم گفتند من شرایطی یه مدل بالای صفر برات بر میدارم این کادوی من به شما و بچه مون آخه پیارسال بهم خیانت کرد البته کلامی با همکارش .... ،خوب یکسال و دوماهه دارمش اما خونمون آپارتمانیه بچم دلش حیاط میخاد بنظرتون بفروشمش اطراف تهران یه خونه ویلایی بخرم ،حالا نه ویلای آنچنانی ،بنظرتون عاقلانه است ؟یا یک واحدکوچولو توتهران پایین شهر که اجاره بگیرم؟همسرم کلا موافقه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا تو ایران  بهترین سرمایه گذاری تو مِلکه  خیلی بهتر وز چیزای دیگس

من خودم سه سال پیش یه زمین داشتم فروختم رفتم تو خرید و فروش ماشین  تازه جایی بود زمینه که رشد و ترقی به اون صورت نداشت   سه سال گذشته قیمت اون زمین ۱۰ برابر شده   اگه نگهش داشته بودم خیلی بیشتر سود کرده بودم

همون یه واحد پایین شهر اجاره بگیر و از تهران و محل کار شوهرت تکون نخور،بچه را هم اینهمه تفریحگاه تو ...

محل کار شوهرم ؟!عزیزم خونمون آپارتمانه مال خودمونه .بله پارک که  هست ،فقط تو اینستا این بلاگرا میرن باغشون آدم دلش آب میشه میگم کاش ما هم داشتیم بچم کیف میکرد

محل کار شوهرم ؟!عزیزم خونمون آپارتمانه مال خودمونه .بله پارک که  هست ،فقط تو اینستا این بلاگرا ...

منظورم اینه اگر محل کار شوتون تهران هست ،شما میخواهی کلا از تهران نقل مکان کنید اطراف تهران تو ویلا زندگی کنید و شوهرت تو رفت و آمد باشه؟