2410
2553
عنوان

بچه بیاین کمکم توروخدا

494 بازدید | 58 پست

یک ساله جدا شدم خیانت کرد بیشرف جدا شدم حالا با یه اقایی اشنا شدم اولش گفت زن نداره بعده اینکه دیدمش گفت دوتا ازدواج داشته بعده یک هفته فهمیدم اولین زنش هست ولی به صورت ثبتی هستش اونم بخاطره بچه اشه حالا به من میگه سیغه کنیم از باباتم خواستگاریت کنم به طور سیغه بمون منم خرجیتو بدم وضع مالیش خوبه منم یه هفته باهاش محرم شدم حالا نمیدونم گیج موندم میگه کمکت میکنم خودتو بالا بکشی من تصمیم ازدواج بود که شوهر کنم حالا این اومده سره راهم بچه ها بهم بگین من چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول‌ نکن

خدایا تورا کجا گم کرده ام؟شبیه کودکی که در بازار دست مادرش را رها میکند تا عروسک هارا بنگرد، اما وقتی فهمید مادرش را گم کرده،دیگر تماشای عروسک ها هم برایش لذتی ندارد....خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که کتفم از جا دراد..عاشق اهنگای شادمهرم😌عاشق طبیعت و گل و گیاهم😁حامی حیوانات😍عاشق بارون و پاییز💫خدایا خیلی دوست دارم😘امیدوارم هر کسی این امضا رو میخونه به اون خوشحالی که الان نیاز داره برسه🌺نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2720

قبول نکن

I overdid it.. I should have known that your love is a game.. I can't get you out of my mind now..It is very embarrassing We don't talk to each other anymore..We don't talk anymore.. Like when we used to... Like before us.. We are not in love anymore.. So what was it all about? We don't talk anymore Like before.. اهنگ مورد علاقم.. 💔یک عدد ISFJ..میشه برا ارامش روح بچه همسایمون  که 8 تیر فوت شد صلوات بفرستید؟................. تیکر تولدمه باردار نیستم! بعضی وقتا یه ایده درسته با زمان اشتباه.. ستاره ها هر روز دارن کمرنگ تر میشن..همه جا تو تاریکی دروغ و نفرت و.. فرو رفته.. قهرمان مشخص شده....
2714

اصلا این رابطه رو توصیه نمیکنم

ادمی که این پناهان کاری داره توزندگیش(بقول معروف دروغ بهت گفته)چطور میخوای  بهش اطمینان کنی؟

ازکجامعلوم که چندوقت بعد بایک بچه رهات کنه بره؟بنظرخودت تضمینی واسش هست؟

چون درقوانین هبچ گونه حمایتی از همسرصیغه ایی نمیشه

بنظرمن هرچه زودتر این رابطه رو کات کنی بهتره.

حتما پدرومادرت رو درجریان بذار  وازاونا کمک بخواه

2706