2703
2553
عنوان

شناسنامه عجیب

236 بازدید | 12 پست

خانوما منو خواهر یک بیمارستان به دنیا اومدیم بیمارستان توی شمیرانات بود ولی تو شناسنامه من گزینه شهرستان رو نزده شمیرانات و برای خواهرم بخش رو زده لواسانات برای من رو زده مرکزی چه طور میشه هر دو مون تعجب کردیم 

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...

نمیدونم والا

I overdid it.. I should have known that your love is a game.. I can't get you out of my mind now..It is very embarrassing We don't talk to each other anymore..We don't talk anymore.. Like when we used to... Like before us.. We are not in love anymore.. So what was it all about? We don't talk anymore Like before.. اهنگ مورد علاقم.. 💔یک عدد ISFJ..میشه برا ارامش روح بچه همسایمون  که 8 تیر فوت شد صلوات بفرستید؟................. تیکر تولدمه باردار نیستم! بعضی وقتا یه ایده درسته با زمان اشتباه.. ستاره ها هر روز دارن کمرنگ تر میشن..همه جا تو تاریکی دروغ و نفرت و.. فرو رفته.. قهرمان مشخص شده....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی دونم  😐🤣

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  
2720
یعنی دوقلو هستید  همزمان بدنیا امدید ؟

نه ولی یه بیمارستان به دنیا اومدیم 

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...
2714
خب برید ثبت احوال شمیرانات   و  مطرح کنید .

نه مشکل این نیست که شمیرانات برای من نزده مشکلم اینه که چرا یکی نیست مگه من همون بیمارستان به دنیا نیومدم عجیبه برام

نه مشکل این نیست که شمیرانات برای من نزده مشکلم اینه که چرا یکی نیست مگه من همون بیمارستان به دنیا ن ...

چون دربیمارستانی در شمیران بدنیا امدید باید  شمیرانات ثبت بشه.نه لواسانات . این اشتباه از اداره ثبت احوال هست برید پیگیری کنید وتصحیح کنن. هردو رو.