2726

شوهرم بااینکه جهیزیه ام آمادست منو نمیخواد ببره خونم🙂

گفتم عروسی هم نمیخ. ام میگه نمیشه! شاغل شو بعد!! من نمیتونم تنهایی خرج خونه رو دربیارم

بچه ها من بی اندازه دارم حسرت خانمایی ک خونه دارند رو میکشم دوروزه با شوهرم و خانوادش قهرم😔

هی میگم خدا جونم؟ منکه تو عمرم نه به کسی بدی کردم نه حق کسی رو خوردم چرا سرنوشتم باید اینجوری میشد؟ 

چرا شوهرم این حرفارو باید بهم میزد؟ چرا دوروزه هی قلبم میشکنه دَرد میکنه؟ حق من چرا خوشبختی نبود؟ 

منکه همه وجودمو همه محبتمو نثارش کردم؟ منکه دوسش داشتم؟ منکه هییییییییچ ریاکاریی تو زندگیم نبود؟؟ با عشق تک تک جهیزیه هامو خریدم؟  

چجوری دلم رو آروم کنم؟ قلبم درد میکنه...  آخر شب گفتم اگه میخوای مشکل حل شه بیا با بابام حرف بزن! برگشت گفت من با بابات حرفی ندارم تورم عروس خودم نمیکنم 🙂 بچه ها حقم این نبودا؟!! 

من خیلی بدبختم...  

بذام هیچ تلاشی نکرد

به هرچی بخوای میرسی!! من دو هدف تو زندگیم دارم! ۱:معلم شدنم۲:کاهش وزن ۱۱کیلویی!!  هرروز قراره علاوه بر تاپیک های شخصی دوتا تاپیک بزنم:  تاپیک غذا و کالریی که اون روز استفاده کردم و تاپیک ساعت مطالعه و حسم نسبت به اون روز...  برا موفقیتم صلوات بفرستید متشکرم... 

احتمالا ی ماه صبر کنم... بعد ی ماه مامانم گفته میرم مهریه تو میذارم اجرا تا بفهمن نباید با سرنوشت یه دختر اینهمه بازی کنن🙂💔

من هیچوقت بهشون بی احترامی نکردم...  مامانش هرچی گفت بهش چیزی نگفتم کل فامیل چه دور چه نزدیک سر اسمم قسم میخورن

به هرچی بخوای میرسی!! من دو هدف تو زندگیم دارم! ۱:معلم شدنم۲:کاهش وزن ۱۱کیلویی!!  هرروز قراره علاوه بر تاپیک های شخصی دوتا تاپیک بزنم:  تاپیک غذا و کالریی که اون روز استفاده کردم و تاپیک ساعت مطالعه و حسم نسبت به اون روز...  برا موفقیتم صلوات بفرستید متشکرم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شرطش اینه که شما شاغل بشین؟! 

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

مردی که از الان منتظره تو شاغل بشی ...............

به نظرم بیشتر راجع به شامل شدن فکر کن. از نطر من اگه از الان منتظر حقوق شماست خیلی جالب نیستا. میشه حمالی واسه مرد!

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

تعریف از خودم نباشه یه دختر درس خون و خوش قیافه ام این رو من نمیگم اطرافیان میگن😔

این حقم اززندگی بود؟ ی عمر با کسی وارد رابطه نشدم که آخرش گیر یه همچین آدم ظالمی بیفتم؟؟ میگه تا شاغل نشی سه چهار سال همینجوری نگهت میدارم 

2706