2733
2734
من بخشیده بودمش بخاطر دروغش😔

عزیزم احتمالا دروغش هم دروغ نبوده فقط خواسته تورو از خودش جدا کنه ولی دیده تو بخشیدی گفته خب پس بذار حالا ک خودش نمیره من ولش کنم

وزن فعلی 57                      وزن هدف50          هیچوقت نگو من کسی را ندارم، چون همه کس ما فقط خداست وهیچکس جز خدا ماندگار نیست برایمان            دوستای خوبم یه پیج عطر و ادکلن خوب میشناسم ک ازش خرید میکنم خیلی راضیم دلم نیومد ب شما معرفی نکنم چون هم قیمتاش مناسبه و هم کیفیتش عالیه، خریدین منودعا کنیدکه بهتون معرفی کردم 😍       توی اینستا بزنید    bookhooboo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم احتمالا دروغش هم دروغ نبوده فقط خواسته تورو از خودش جدا کنه ولی دیده تو بخشیدی گفته خب پس بذار ...

دروغ بود رفتم تحقیق

میشه دعاکنید شخص موردنظرم برگرده؟💎بهم نه نگید دلمو نشکونید
دروغ بود رفتم تحقیق

خب پس خیلی پست بوده و لایق بخشش نبوده 

ک قلب مهربونتو شکسته

نکته دوم هیچوقت یه دروغگو رو نبخش چون خودت با این کار خودتو نابود میکنی

وزن فعلی 57                      وزن هدف50          هیچوقت نگو من کسی را ندارم، چون همه کس ما فقط خداست وهیچکس جز خدا ماندگار نیست برایمان            دوستای خوبم یه پیج عطر و ادکلن خوب میشناسم ک ازش خرید میکنم خیلی راضیم دلم نیومد ب شما معرفی نکنم چون هم قیمتاش مناسبه و هم کیفیتش عالیه، خریدین منودعا کنیدکه بهتون معرفی کردم 😍       توی اینستا بزنید    bookhooboo
2731
2738

اگ حال داشتید امضام رو بخونید عزیزان

من بخشیده بودمش بخاطر دروغش😔

توروقران انقدر خودتونو وابسته ی این پسرا نکنین

حالا اگه قضیه برعکس باشه پسرا به ورشونم نیس بعد دخترا میشینن غصه میخورن😒😒😒

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

شوهر نمیشه فراموش کرد

بقبه رومیشه

این جمله یعنی عجیب بد عقد مهرافتاد دلبسته وابسته که شدم

وماجراهاش طولانی هدفش بچه بود شانسشو امتحان کنه

هیچی براش کم نزاشتم

بیش از حد حسابش  کردن بزرگش کردن

اخرهم طلاق

هنوز دلم کندخ نشده

این بدترین ماجرای زندگیمه همین طلاقم

یک سال ونیمه جدا شدم

یعنی ازدواج سفید؟

چی یعنی ازدواج سفید؟ 

2706