2733
2734

طاقت ندارم چجوری این ۴ سال رو فراموش کنم

باور ندارم همونی که میمرد برام همونی که قسم میخود هیچوقت نمیره رفت.....

من‌چجوری طاقت بیارم

من مرده متحرکم.....

شرایط مالی و‌شغلیشو کلا بهم دروغ گفته بود

وقتی فهمیدم اول دیونه شدم ولی بخشیدمش خیلی گریه کرد😔میگفت میترسیدم از دستت بدم مجبور شدم دروغ بگم(ما‌پولداریم خانوادم)

خلاصه بازم چن ماه باهم بودیم و رفت...گفت ندارم دیگه حسی به هیچی ندارم پول ندارم حسم ندارم

منم خیلی گریه التماس برنگشت بعد دوماه چند روز پیش بهش پیام دادم بلاکم‌ کرد از همه جا

میشه دعاکنید شخص موردنظرم برگرده؟💎بهم نه نگید دلمو نشکونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لیاقتش نداشت.. یه مدت بهت سخت میگذره اما وقتی چندسال گذشت به حال و روز الانت میخندی

امکان داره بتونم فراموشش کنم؟😔

خب به نظر خودت همچین ادمی ارزش داره ثانیه ایی بهش فکر کنی؟؟ اگه ازدواج می کردی و پشیمون میشدی چی؟

به چشم‌یه تجربه بهش نگاه کن. قبول دارم احساس و اعتمادتو گذاشتی وسط حق داری اذیت بشی ولی به اندازه. نذار از زندگی بیفتی. تو چیزی رو از دست ندادی جز یه ادم دروغگو ولی اون یه دختر خوب اصیل باخانواده رو از دست داده. پس فراموشش کن. تو هم بلاک کن نتونه هرگز برگرده.

2738

سلام عزیزم 

این تجربه ای شد ک دیگه اعتماد 100رو روی کسی نذاری 

چون خوردت میکنبه هیچکس جز خدا اعتماد نکن

شک نکن این آقاهم یا رل قبلیش برگشته یا با یکی جدید آشنا شده 

دیگ خودتو کوچیک نکن عزیزم 

آدما میرن دنبال لباقتشون

وزن فعلی 57                      وزن هدف50          هیچوقت نگو من کسی را ندارم، چون همه کس ما فقط خداست وهیچکس جز خدا ماندگار نیست برایمان            دوستای خوبم یه پیج عطر و ادکلن خوب میشناسم ک ازش خرید میکنم خیلی راضیم دلم نیومد ب شما معرفی نکنم چون هم قیمتاش مناسبه و هم کیفیتش عالیه، خریدین منودعا کنیدکه بهتون معرفی کردم 😍       توی اینستا بزنید    bookhooboo

فقد ب خدا پناه ببر..هیچی دوای این درد نیس جز خدا

الان دگ حتی اگ برگرده هم آروم نمیگیری چون اون حفره ای ک تو قلبت ساخته رو دیگ فقد ی انرژی عظیم میتونه پر کنه(خدا)

دعا میکنم آرامش عجینه روحت شه و قرار بگیری..❤

زندگی جاریست. .  
فقد ب خدا پناه ببر..هیچی دوای این درد نیس جز خدا الان دگ حتی اگ برگرده هم آروم نمیگیری چون اون حفره ...

ممنونم مهربون

2706