2726

من با یه فردی یازده ماه تو رابطه بودمو امروز تموم کردم خیلی گریه کردم قلیم احساس سنگینی میکنه و تا یه ماه فرصت دارم چون مدرسه شروع میشه دبیرستانیم🙂 نمیخوام آیندم خراب شه کمکم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فکر کنی چی میشه؟ تهش چیه؟ آینده داری باهاش ؟ اصلا ارزش فکر کردن داره. سال ها پیش وقتی یه دختر کم سن مثل شما بودم عاشق یکی بودم و دوستش داشتم .اثری کرد به حال اون . الان من زندگی خودمو دارم و اون زندگی خودش ‌کاش عمرم تلف نمیکردم .با فکر کردن بهش. کاش به آینده و زندگیم بیشتر بها میدادم. حالا لطفا تو اشتباه من و نکن

فکر کنی چی میشه؟ تهش چیه؟ آینده داری باهاش ؟ اصلا ارزش فکر کردن داره. سال ها پیش وقتی یه دختر کم سن ...

من امسال میشم پایه دهم مامانمم همین بهم گف آخرش چی میشه من خیلی دوس دارم تمرکز کنم امروز که جدا شدیم خیلی دلم براش تنگ میشه بی قرارم

من امسال میشم پایه دهم مامانمم همین بهم گف آخرش چی میشه من خیلی دوس دارم تمرکز کنم امروز که جدا شدیم ...

خب حق داری بهش فکر کنی .توی  ۴۰ سالگی و ۵۰ سالگی و.. هم م یادش میکنی. ولی بهتره اونموقع وقتی یاد امروز افتادی به خودت افتخار کنی که انقدر قوی بودی و عاقلانه فکر کردی

2706