2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو زندگی دلم میخواست یکی فقط دوستم داشته باشه و مشکلاتم رو بپذیره ولی ...

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
کوچیکی از الان این حس رو دادی چرا

نمیدونم حس بدی دارم‌. میدونید دلیلش هم میدونم 😔

2738

دختر عموی من از بچگی تو ناز و نعمت بزرگ شده بود

بدترین دانشگاه رفت ولی سریع عموم بردش سر کار  

بهترین عروسی گرفت 

روز دوشنبه وقتی نگاهش رو دیدم از زندگی متنفررشدم. 

خیل مغرورانه نگاه می کرد. 

عموم حتی بعد ازدواجش یک خونه با یه ماشین به دامادش داده.

چرا حس پوچی داری؟ بین این همه اسپرم تو زرنگشون بودی ببین بقیه دیگه چی بودن پس خودتو دست کم نگیر

ممنونم بابت دلگرمیت ولی بحث من چیز دیگه هست 😅

ممنونم بابت دلگرمیت ولی بحث من چیز دیگه هست 😅

ببین از ته قلبم دارم بهت میگم زندگیت و با بقیه مقایسه نکن داغون میشی اصلا هیچ منطق و عدالتی پشت این زندگیها نیست مقایسه فقط حالت و بدتر میکنه فاز روشنفکری بگیر بشین کتاب بخون ذهنت و مشغول کن

ببین از ته قلبم دارم بهت میگم زندگیت و با بقیه مقایسه نکن داغون میشی اصلا هیچ منطق و عدالتی پشت این ...

همین طوره هست. فقط داغون میشم با این کارم 

ممنونم ♥️

2706