2733
2734
بله عزیزم.ولی قصدش جدی نیست

تاپیکم میای نظر بدی 

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوست داره .برمیگرده اما به زودی نه

زمانش میتونی بگی 

حسش نسبت به رل قبلیش چیه 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
پس چجوری دوسم داره؟ 

وابستت شده دو دله

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2728
2738
خدا خیرت بده🤣😂😍 

من تگت میخاستم بکنم لامصب تگ نمیشد😂

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
سوال منم ج بدع لطفا  گفتی اگه پیشقدم شه طول میکشه  اگه صبر کنم اون پیشقدم شه چقد طول میک ...

شاید بیست روز یا یه ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
سلام فاطی 🤣ی حس ۶ بم میگه دوست داره یکیش میگه نداره یکیش میگه ا ته دل نداره یکیش میگه عاشقته  ...

سلام 

همونی که قوی تره 😂توام دیگه حسان قاطی کرد 😂 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
عزیزم اینو حستون چی میگه ،چه ماهی باردار میشم ؟

دی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706