2726

یک هفتست فهمیدم مامانم روده اش توده بدخیم داشته که الان به کبد متانستاژ کرده.دکترهای لعنتی هرکدوم ی زمانی رو میگن و انقدر ناامیدم کردن که فکر میکنم دارم میمیرم .ولی به معجزه اعتقاد دارم .مامانم انقدر مظلومه .از هفت آسمون فقط یک مادر دارم .پدرمم چهارسال پیش فوت شده .خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره به من بده .یا دکتر شیمی درمانی خوب میشناسید معرفی کنید🙏

متاسفم عزیزم

امیدوارم خدا معجزه کنه

خیلی نمیشه امیدوار بود سعی کیند مدت باقی مونده رو با امید زندگی کنید دعوا نکیند دلشو نشکنید و هواشو داشته باشید خواهش میکنم تحت هیج شرایطی دلشو نشکنید بد حسرتی میشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این مشکل و نمیدونم ولی دخترعمه من،سرطان کل بدنشو درگیر کرده دکترابهش گفتن خیلی زود می میری شیمی ام نکن. الان چندساله زنده است داره مبارزه میکنه شیمی ام میکنه.چندین بار عملای سخت شده. خیلی سرحال و پرانرژی ام هست. 

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

خواهرشوهرم از یه توده چسبیده به رحم و روده ش شروع شده بود و کل بدن پخش شده بود، در حال شیمی درمانیه فقط یه مقدار روی لایه ی داخلی شکمش مونده، بقیه ی بدنش پاک شده.

فقط شدیدا حواستون به تغذیه شون باشه فقط میوه و خوراکی ها و غذاهای ارگانیک مصرف کنن، سرخ کردنی و آب میوه های بازاری و نوشابه و کلا محصولات کارخانه ای و هرچیزی که مواد شیمیایی یا نگه دارنده زده شده اصلا نباید بخورن و باید تحرک داشته باشن و مایعات زیاد بخورن.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

عزیزم از خدا میخوام حال مادرتون به زودی خوب بشه 

اصلا نمیخوام الکی دلتو خوش کنم واقعیته 

تو فامیل ما دو مورد تا الان مثل مادرتون بودن خدارو هزاران مرتبه شکر خوب شدن 

فقط و فقط باید کم نزارید براشون از تغذیه گرفته تا دارو درمانی 

تازه یک ماه پیش به پسر دخترخالم گفته بودن دیگه امیدی بهش نیست پدرش مثل دیوانه ها خودش میگوبید ب دیوار 

تا اینکه اومدن تبریز یه دکتر دیگه رفتن فرستاده بود اسکن ... 

مشخص شد اصلا دیگه خبری از سرطان لعنتی نیست و خوب شده 

اما این اتفاق شیرین ببعد از دو سال جنگیدن بود 

امیدت بخدا باشه همه تلاشتونو بکنید 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
خواهرشوهرم از یه توده چسبیده به رحم و روده ش شروع شده بود و کل بدن پخش شده بود، در حال شیمی درمانیه ...

عزیزم کبدشون هم بود؟ خود مامانم نمیدونه که روحیش از دست بدن فقط خودم ذره ذره دارم میمیرم .دکتر شیمی درمانی خواهرشوهرتون کی بود؟

من خيلي بيماران رو ديدم از اين راه درمان شدن 

براي مريض شما هم اين فرادرماني رو پيشنهاد ميكنم 

خودتون بريد تو سايتش بخونيد و بخونيد اگر خواستيد فرادرماني كار كنين يه بخش دارن فرادرمانگاه اسمتونو ميديد براتون اعلام ميكنن.

توگوگل سرچ کن mataheri

یا فرادرمانگاه 

با فیل تر شکن برو 

عزیزم کبدشون هم بود؟ خود مامانم نمیدونه که روحیش از دست بدن فقط خودم ذره ذره دارم میمیرم .دکتر شیمی ...

بله گلم، کل بدن درگیر شده بود.

والا اسم دکتر رو نمیدونم ، اولش تهران میرفتن که دکترش اصلا اهمیت نمیداد به وضعیت جسمی بیمار، حالش خیلی بد بود بدنش ضعیف شده بود عوارض شیمی درمانی خیییلی اذیتش میکرد ولی متاسفانه دکتر فقط میگفت باید شیمی درمانی کنی. الان دکتر رو عوض کردن کرمانشاه میرن، دکتر دیانی فکر کنم اسمشون هست خداروشکر خیلی بهتره حالش.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
عزیزم کبدشون هم بود؟ خود مامانم نمیدونه که روحیش از دست بدن فقط خودم ذره ذره دارم میمیرم .دکتر شیمی ...

خدا رو قسم میدم به حرمت خون شهدای کربلا معجزه کنه هم مادر شما سلامتیشو کامل به دست بیاره دلت شاد بشه هم همه ی مریضا هم پدر عزیزمن که سرطان داره با همه ی وجودم درکت میکنم و میفهمم چقدر سخته ولی خدای مهربون مواظب همه ی ماست انشالله به زودی خبر سلامتی مادرتو به ما بدی....الهی آمین

عزیزم از خدا میخوام حال مادرتون به زودی خوب بشه  اصلا نمیخوام الکی دلتو خوش کنم واقعیته  ...

الهی خدا همه مریضارو شفا بده 

عزیزم شنیدنش در اوج ناامید کردنا دکترا که هرکدوم ی چیزی میگن امید میده 🙏

2706