2726

مادربزرگ من حدودا ۲ سال پیش فوت شده یدونه عمو مجرد دارم و بابابزرگم تنهان

همش عموم غذا و اینا درست میکنه

ماهم هفته ای یکی دوبار غذا میاریم اینجا باهم نیخوریم امشب رفتم دل و قلوه و جگر گرفتیم گفتم سرخش میکنیم پدربزرگمم فاتحه بده

حالا یع عمو دیگه دارم شیخه

اومدن اینجا ماهم داشتبم سفره و اینا مینداختیم یهو عموم غیب شد

زنشم بیچاره داشت چایی میخورد اومد گفت بریم اونم سریع رفت

حالا براشون تو کاسه ریختیم دادیم ب زنش ولی عموم اصلا نیومد حتی خدافظی هم کنا بابابزرگمم ناراحت شو نمیدونم اصلا چجوری غذا خوردیم اصلا

بابابزرگمم نخورد اصن ب زور بابام باهاش شوخی کرد و اینا یکی دولقمه خورد

واقعا منظورشو ندونستم یعنی چی

کلا رفتارش با پدر من اینجوریه

نمیدونم واقعا منظورش چیه من ک جز خوبی چیزی از بابام ندیدم همه هم فقط خوبشو میگن خیلیم زحمت میکشه همش سرکار و بدو بدو پولشم واقعا حلاله

ینی واقعا خوشم نیومد از کاراش چرا همچین کاری کرد

شاید ناراحت شد بخاطر شام

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

شاید کاری پیش اومد براش رفت

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید یه خبری شنیده دگرگون شده نمیتونسته به کسی بگه کاری داشته بیخیال آدم واسعه این چیزا خودشو ناراحت نمیکنه

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
ن کلا عادت داره ی مدت اصن با بابام حرفم نمیزد

اگه مشکلی داشت میومد به بابات میگفت ،چیزی که نمیگه من بودم از داداشم میپرسم دلیل رفتارشو تا خودش نگه نمیشه فهمید ولی هر چی باشه بابات خودش بهتر داداشش رو میشناسه شما بیخیال باشین شاید حسادتی چیزی داره شاید بابابزرگت بابات رو بیشتر تحویل میگیره 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم