2726
عنوان

مستمری بین دو خواهر

127 بازدید | 11 پست

سلام عزیزانی که اطلاع دارن میشه جواب بدن

دو خواهر که هر دو مطلقه هستن حقوق مستمری پدرشون رو دریافت میکنن، البته حقوق به حساب یکی از خواهرها به عنوان سرپرست واریز میشه  اما برای هر دو نفر خرج میشه

حالا اگه یکی از خواهرها فوت کنه بخش حقوق اون فرد حذف میشه؟ یا به خواهر دیگه به عنوان بازمانده تعلق میگیره؟ 

چون قبلا سه نفر این مقدار حقوق مستمری رو دریافت میکردن مادر و دو تا دختر... با فوت مادر چیزی از حقوق کم نشد و به این دو خواهر رسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطمئنید خانما؟ آخه یه نفر هست همه اش به ما میگه کم میشه اگه یکیشون خدای نکرده فوت کنه

نه اصلا کم نمیشه مطمئن باش

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
مطمئنید خانما؟ آخه یه نفر هست همه اش به ما میگه کم میشه اگه یکیشون خدای نکرده فوت کنه

مطمئن باش کم نمیشه 

بعد از فوت پدر ، حقوقش میرسه یه همسر و دخترای مجرد یا مطلقه یا بیوه

حالا اگه مادر فوت کنه همون حقوق میرسه یه دخترا

اگر یکی از دخترا فوت کنه یا ازدواج کنه کل حقوق میرسه به دختری که همچنان مجرده یا مطلقه 

سلامتی اقا امام زمان صلوات😍
قانون جدید تصویب کردن حقوق دختر یک سوم شد

خب وقتی از بین سه نفر، دو طرف دیگه در کار نیستن دولت حقوق اون دو نفر روبرمیداره برای خودش؟ نمیده به تنها بازمانده؟ 

خب وقتی از بین سه نفر، دو طرف دیگه در کار نیستن دولت حقوق اون دو نفر روبرمیداره برای خودش؟ نمیده به ...

سال قبل یه کاربری تاپیک زده بود گفت تصویب کردن خانم مطلقه سهم حقوقی دریافتیش یک سوم کل حقوق شده. این تو ذهنم مونده بود عنوان کردم نمیدونم اصل قضیه چی بود. ولی قبلا که این موردی که شما میگید پیش میومد کل حقوق به همون نفری که مونده میرسید. 

مطمئن باش کم نمیشه  بعد از فوت پدر ، حقوقش میرسه یه همسر و دخترای مجرد یا مطلقه یا بیوه حالا ...

میگن همه حقوق پدر رو به همسر و بچه ها نمیدن و چنددرصدشو میدن این درسته یا نه؟

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...