2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیش من. که شاغلم ولی تو دام یه خسیس بداخلاقم. بچه دارم وبه خاطر بچم موندم. شرایط طلاقم با یه بچه ندارم ینی بچم اذیت میشه. 

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2728
احتمالا دور ور خودش همه از دم افسرده حالن رو این حساب میگه 

اخه نمیشه واقعا گفت همه 

من زن متاهل شاد هم کم ندیدم همونجور که افسرده هم دیدم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

خودم شاد بودم ازدواج کردم دارم روبه افسردگی میرم نه به خاطر این که عاشق همسرم نیستم و اونم دوستم ندارع نه گاهی واقعا مردا کارهایی میکنن اعصاب و روانت خورد میشه و چون زنیم طول می‌کشه تا خوب بشیم و دوباره این واقعه رخ میده دیگه کلا افسرده میشیم حرف های فامیل شوهر هم که یه کنار خودش به تنهایی افسردگی میاره 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄

کی گفته من خیلی خوشحالم ببین الان شوهرم با دوستاشه می ره بیرون و قبل ازدواج دختر باز بوده من سخت نمی گیرم چون میدونم دوسم داره همین کافیه برام باردارم هم هستم ۲ ماهه ازدواج 😍😍😍😍

عاشقتم دانیال😍

نتیجه تحقیقات جدید گاردین رو دیدی؟ 😂

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706