2733
2739
عنوان

خانمهای شاغل میشه جواب بدین لطفا😕

296 بازدید | 11 پست

ی خانم شاغل ک سعی میکنه شب ساعت۱۱ بخوابه😐گاهی۱۲ میشه

و نماز صبح میخونه و ی مقدار طول میکشه مجدد بخوابه وی تایمی قشنگ بیدار هست.ساعت۶ونیم هم باید بیدار بشه و اماده شه 

بعد در طول روز باید بخوابه؟

اگر بخوابه ک شب خوابش نمیبره

اگر نخوابه هم بشدت خسته هست

چاره چیه؟!

شما چ میکنین؟

بخصوص بعدها ادم بچه داشته باشه.اگر بچه رو ظهر بخوابونی ک شب نمیخوابه و نمیذاره بخوابه ادم

اگرم بیدار بمونه ک خستگیت۱۰برابر میشه

راهکارتون چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها روزی باید دوبار بخوابن

از ۱۸ ماهگی به بعد روزی یکبار میخوابن

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728

من چون خوابم کمه

الان مجردم توی طول روز از سرکار برگردم اصلا نمیخوابم تا خوابم بگيره شب. من حالت عادی ۱۰ شب خوابم

ولی اگر متاهل بشم قطعا بیام از سرکار میخوابم تا شوهرم خواست بیاد سرحال باشم و بتونم کارای خونه انجام بدم 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738

حتما حتما تقسیم کار کن و حتما حتما از همسرت بخواه که در ٫ارهای خونه و بچه داری کمکت کنه تا به اینکار عادت کنه و بدونه که فقط وظیفه تو نیست همونطور که اون میرهدسر کار و خسته است تو هم میری سر کار و خسته ای .همه کارها رو انجام نده فقط در حد واجب و بقیه رو بذار برای همسرت از من گفتن بود خود دانی