2737
2739
عنوان

در مورد بلوغ پسران

10316 بازدید | 41 پست

سلام روزتون بخیر. پسرم 15 سال و 2_3 ماهشه میخواستم ببینم طبیعیه تو این سن بدنش موهای زائد داشته باشه؟ زیر بغلش و پاهاش و همچنین جای خصوصیش صداشم تقریبا کلفت شده یکم جا داره تا کلفت تر بشه سیبیل هم داره ریشم چند تا دونه ریز و کوتاه در آورده رشد قدیش کم شده طی یکسال اخیر رشد کمی داشته و الان قدش تقریبا 169 هست تا جایی که یادمه جوش های دوران بلوغش حدود سن 13 سالگی نمایان شد و تقریبا  تا 14 سال و 6 ماهگی ادامه داشتن، از همونموقع ها که جوش هاش ظاهر شد حدودا همونموقع ها مو های بدنش شروع به رشد کرد، میخواستم ببینم دچار بلوغ زودرس شده؟ به دکتر مراجعه کنم؟ چون قدش تقریبا کوتاه هست نگران شدم گفتم شاید دیگه رشدی نداشته باشه و در آینده کوتاه بمونه قدش. 

خودم 165 هستم و پدرش 175.

ممنون از راهنمایی هاتون 🙏🏻🌹

دیگه پسرا ۱۵ سالگی ب بلوغ میرسن حتی دیرم شده 

و موضوع قد هم ژنتیکیه یا ب شما میره یا پدرش 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوخی... ادم دلش یکم میگیره که پسر کوچولوش داره بزرگ میشه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
دیگه پسرا ۱۵ سالگی ب بلوغ میرسن حتی دیرم شده  و موضوع قد هم ژنتیکیه یا ب شما میره یا پدرش  ...

آره 15 سالگی به بلوغ میرسن پسر من زودتر از 15 سالگی این علائم رو داشت میخواستم ببینم بلوغ زودرس داره یا نه 

آره 15 سالگی به بلوغ میرسن پسر من زودتر از 15 سالگی این علائم رو داشت میخواستم ببینم بلوغ زودرس داره ...

قدهمسرتون معمولیه اگر میخواید قد پسرتون از همسرتون بلند تر بشه برید دکتر غدد 

2738
بله دقیقا 😄😄 دلمون برای بچگیهاشون تنگ میشه... 

پسر من حدود ۱۱ سالشه تقریبا قدش ۱۶۰ هست همش لحظه شماری میکنم بزرگ بشه قدش بلند بشه میخوام ماچش کنم مجبور بشم برم رو پنجه پاهام ولی در کل بجه ها بزرگ میشن یه حس دلگیریه که قراره بزودی مستقل بشن و تنهامون بذارن 

2706