2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زودی برو ک تختیو انتخاب کنی ک پریز نزدیکش باشه😑

روزی که عشقم اومد خاستگاریم قرار شد سرسنگین رفتار کنم ولی همین ک گُل رو بم داد با لبخند و کلی ذوق گفتم مرسی عشقمممم😑اونموقع جلو بقیه خجالت کشیدم ولی الان هر وقت بش فک میکنم با ذوق صدبار تو ذهنم مرورش میکنمو صدبار لبخند میزنم😁ولی خداوکیلی خدا جونم من اگر جای تو بودم ب خودت قسم دلم واسه این بنده ات میسوختااا... بجنب قربونت برم🖤

به کسی رو نده ....صمیمی نشو ....با ادمای هم سطح خودت بگرد.....غذا هم همش از سلف بگیر ...فکر درس خوندن باش بیشتر 

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed

خودتون چه اخلاقایی دارین؟ مثلا ساده‌این، یا زرنگین، از تعریف بقیه چقد تاثیر میگیرین؟ 

ولب من خیلی دیدم که دودی و دوست باز شدن، چون خودم خیلی اینطوری نیستم به همه میگم از اینطور چیزا دوری کنن.

2706