2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نتیجه گرفتم  اونم چه نتیجه ای.. کم مونده بود به نتیجه کور شدن چشمام خلاصه بشه!!

چرا 

میشه بیش تر توضیح بدید ؟

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2728
چرا  میشه بیش تر توضیح بدید ؟

والا من یکی در میون تو هر تاپیکی ک ببینم میگم 

من ۳ سال پیش ک تازه اون موقع ساب مد شده بود منم مثل خیلیا خیلی پیگیر سابلیمینال بودم چه رایگان چه پولی

کل چنل تلگرام و یوتیوبم پر سابلیمینال مختلف بود

اون زمان و حتی الان تو کانالا معمولا همون سال های خارجی یوتیوب رو تو تلگرام میزاشتن

ک یکی از معروف تریناش هم چنل مهرگان بود با چند تای دیگه 

تو همون تایما یسریا تو خود یوتیوب متوجه شدن ک یه یوتیوبر خارجی ک سال می‌سازنه تو ساب هاش از تاکیدات منفی و فرکانس های خطرناک استفاده می‌کنه 

طوری ک به حدی زیاد شده ک کل کامنتای اون ویدیو تو یوتیوب پر از نتیجه های بد و وحشتناک شد 

اینقدر زیاد شد ک اون ویدیو رو خود یوتیوب برای همیشه از یوتیوب نیست و نابود شد اما خیلی از این ایرانیا و کسایی مثل مهرگان کدچنل بزرگی دارن ک بقیه هم مستقیما از اینا کپی میکنن این ساب ها رو هنوز هم ک هنوزه تو کانالا و چنلا هست و خیلیا ندونسته گوش میدن و دچار مشکل میشن

منم متاسفانه از همون دسته ای بودم ک گوش دادم اوایل سردردای وحشتناک میشدم اینو میزاریم کنار گفتم به گفته خودشون اینا برون ریزیه و عادیه 

گذشت و گذشت بعد یکی دو ماه به خودم اومدم دیدم چشمام روز به روز داره کاسه خون میشه هی ملتهب و ورم می‌کرد اینقدررر زیاد شد ک چشمامو نمیتونستم باز کنم 

عکس از چشمام گرفتم و اون موقع ک پی وی مهرگان تو چنل بود فرستادم برای ادمینش با پرویی تمام گفت طبیعیه برون ریزیه عزیزم!! یعنی باید تا مرز کوری شدم میرفتم تا باور میکرد چه افتضاحی رخ داده؟

شاید باورت نشه وقتی سابو قطع کردم کمتر از یه هفته بعدش کم کم خوب شد 

دیگه تا عمر دارم نه سمت این ساب ها میرم نه به کسی پیشنهاد میکنم 

والا من یکی در میون تو هر تاپیکی ک ببینم میگم  من ۳ سال پیش ک تازه اون موقع ساب مد شده بود منم ...

وای 

چقدر ترسناک 

ممنون این همه وقت گذاشتید و تجربه تون رو به اشتراک گذاشتید  

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد