2733
2734

سلام بچه ها من یکماه و نیمه سردرد دائم دارم ینی هرروز هست.. دکتر برام ام ار ای تزریقی نوشته..سه روز قبلشم باید ازمایش اوره و کراتین بدم..این ام ار ای برای چیه دقیقا؟؟تو نت نوشته برا توموره ؟؟ینی من مشکوکم ب اون؟؟😢😥علائم دیگ ای ندارم فقط سردرده ک ب چشم و صورتمم میزنه مخصوصا چشام مبخاد از ته دربیاد انگار بینیمم سنگین میشه

بخدا نزدیک ۱۰۰ تا تاپیک زدم خودم دیگ متنفر شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم برای میگرنش هم ام آر آی داده بود عزیزم، همیشه دور از جون برای تومور نمیگن آدم بره چکاپ که، بد به دلت راه نده ایشالا چیزی نیست، چون علایم میگرن شوهر من هم دقیقا مثل توئه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728
2738

خدا شفا بده من که دکتر نیستم ایشالا هیچی نیست 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

خب دکتر خواسته بفهمه از چیه واسه دوست منم نوشته بود چبزیش نبوذ فقط گفته بود میگرن داری

این دنیا از بدو تولدم بامن و خانواده ام خوب تا نکرد از بچگی وقتی نه سالم بود مادرم رو از دست دادم بدبختیهامون شروع شد دبگه رنگ ارامش رو ندیدبم تا الان که ۳۴ سالمه هرکی امضامو خوند واسه ارامش دلم یک شب منم مثل بقیه ادما راحت بخابم بگم خداروشکر مشکلاتمون تموم شد نفس راحت بکشم ۲۸ساله یادم رفته چطور 
نه بابا نگران نباش بعضی اوقات مال سینوزید هست یا میگرن

کاش چیز خاصی نباشه توروخدا دعام کنید من دلم شکستس خدا عوضشو بهتون میده تنهام ب هیچکس نمیتونم دردل کنم و گریه کنم

2706