2733
2734
عنوان

تجربه سقط و علت

327 بازدید | 7 پست

سلام اینجا میخام ی سری چیزا بزارم برای کسایی ک تو شراط منن.

چند سال پیش ناخواسته باردار شدم و چون بچه اول بود نگه داشتم دخترم ۶ ساله بود ک متوجه شدم باردارم خیلی ناراحت بودم چون شرایط مالیمون فقط اجازه میداد ک ی بچه رو معمولی بزرگ کنیم.

ب همسرم گفتم ک بچه رو هرجور شده باید سقط کنیم همسرم مخالفتی نداشت میگف اگه بهت اسیب نرسه اشکالی نداره از طرفی هم میگف اگه بخای نگهش داری با جون و دل پذیرام  ب مامانم گفتم ک مامان باردارم و نمیخامش مامانم کلی دعوا ک تو بیخود کردی باید دنیا بیاری.

رفتم سونو ک ببینم چجوریه ۶ هفته و ۳ روزم بود ی لخته خیلی کوچولو هم تو ساک بود ک دکتر میگف باشیاف و استراحت حل میشه ضربان قلب و بقیه چیزا نرمال بود.

ب دکترم گفتم ک نمیخامش شرایطشو ندارم گفت باشه برو خونه فکراتو بکن همسرتم باید بیاد تا دارو بنویسم.

هر جور فکر میکردم جور در نمیومد اما وقتی با کسی در میون میزاشتم تا راهنماییم کنه شاید ک منصرف شم میدیدم خیلیا ترس از اینو دارن ک آه اون بچه بگیره اما هرچی فکر میکردم ب دنیا اومدنش و بزرگ شدنش میدیدم ک اگه دنیا بیاد و من نتونم از هر ده تا خواستش حداقل ۵ تاشو برآورده کنم یا حتی نیاز های اولیه زندگیش بیشتر اهش دامنمو میگیره.

مادرم ک میگفتم میدیدم چون خواب دیده و ویارای من پسرونس دلش میخاد ب دنیا بیارم تا بقول خودش شمشیر پلاستیکی براش بخره!اما مگه اون بچه فقط شمشیر پلاستیکی میخاست؟ یا قرار بود ک کلا بزرگ نشه؟ سربازی زن گرفتن دانشگاه رفتن ب هیچکدوم ازینا فکر نمیکرد!! اومدم نی نی سایت و نگاه کردم دیدم ک هیچکس ب این فکر نمیکنه ک مادری ک ب خودش درست و درمون نمیتونه برسه چون هزینه های دندون پزشکی و ارایشی و.... خیلی بالاست و عصاب و روانشم صد در صد تحت تاثیر اینچیزا تعریفی نداره و  ی بچه دیگه ام داره ک ایندش نامشخصه فقط نصیحت ک ننداز گناهه و .... پس تمام اینا رو با همسر درمیون گزاشتم و اونم موافقت کرد.

رفتیم پیش دکتر(اشنا بود) و قرص سایتوتک برام نوشت و خریدم(فایزر آمریکا۲۰۰)ساعت ۱۰ صبح ناشتا ۲ تا واژینال ۱ زیر زبونی دوباره نیم ساعت بعد ۲ واژینال ۱ زیرزبونی گزاشتم ۲ ساعت دراز کشیدم و پاهامو چسبوندم ب دیوار تا قرصا نیاد پایین . تا ساعت ۳ و نیم خبری نبود ناهار ابگوشت خوردم با سبزی فراوان (حدود ۵ ساعت بعد از خوردن قرص)ک یدفعه ی درد مث پریودی داشتم یکم بیشتر اما خیلی طاقت فرسا و زجر اور و اینا نبود خیلی قابل تحمل حتی بدون مسکن یکم خابیدم بدون هیچ ورجه و وروجه و بپر بپری اول هی لک میشد نوارم بعد خونریزی شدت گرفت شدت ها ن اینکه سیل خون باشه فقط شدید تر از قبل مث روز اول پریودی بعدم لخته های خون میومد ک رفتم دستشویی دیدم دو تا چیز گرد و پهن ب اندازه ی تقریبا حبه سیر افتاد برداشتم دیدم سفیدن و ی بافت گوشت و چربی مانند دارن اما چیزی معلوم نبود بعد از چند دیقه دوباره رفتم دستشویی ی لخته بزرگ خون ک انگار کش اومده و دراز شده و ی قسمتیش تیره و ی قسمتی روشن تره دراومد بیرون البته باید بشورین تا این رنگایی ک میگم دیده بشه بعد یهو خونریزیم صورتی رنگ شد و خیلی کممم و دیگه انگار قط شده بود فقط لک داشتم بدون هیچ دردی (همه اینا ۲ ساعتم طول نکشید)تااینکه فرداش جمعه بود و دکترم مطب نبود مستقیم ب سونو گرافی شبانه روزی زنگ زدم و گفتم ک خونریزی دارم و دکترم نیست ک نسخه بده گفتن اشکالی نداره سونو شکم میکنیم داشتم اماده میشدم ک برم یکم دوباره خون اومد ولی کمم نوار گزاشتم بعدم رفتم و انجام دادن و گفتن ک هیچ اثری از بچه نیست و همه چی دفع شده کامل. امیدوارم ک کامل بوده باشه چون خودم هر تاپیکی میخوندم ناقص بود.

خسته نباشی واقعا، توبه کن عزیزم، دو تایی با همسرت با هم توبه کنیم 

هیچ کدوم از دلایلی که گفتی مجوز قتل نبوده، برو دعا کن خدا ببخششتت و البته بچت،

خوشبحال اونایی که این دنیا بخاطر سقط عمدشون گرفتاری می کشن و وای به حال کسی که تسویه حسابش بیفته برا اون دنیا  .

فیلم کسایی که تجربه نزدیک به مرگ دارن و بچشون رو سقط کردن ببین

خسته نباشی واقعا، توبه کن عزیزم، دو تایی با همسرت با هم توبه کنیم   هیچ کدوم از دلایلی که ...

عزیزم این چ فکریه ک میکنی بچه ب دنیا بیاد پول نداشته باشم نیازای اولیشو برطرف کنم بره معتاد شه دزد شه روانی شه شیاد شه اونوقت خدا خوشش میاد یا خود اون بچه؟ اتفاقا این حرفا بی منطقی مطلقه یعنی چی که من وقتی از پس خودم برنمیام یکی دیگرم بدبخت کنم همین فردا خود شما کلی بکوبی سر من ک نمیتونستی چرا اوردی درست فکر کنید عاقلانه تصمیم بگیرید ن از رو احساس ترس همون ادمایی ک از اون دنیا برگشتن اگه بچه هاشون ب دنیا میومد و اونا میمردن بخاطر شرایط نامیزون روزی هزار بار قبر ننه بابا رو ب فوش میبستن.ب این حرفای خاله زنکی اکتفا نکنید خاهشا اگر شرایطشو ندارید چ مالی چ اعصاب و روان تورووو خدا اون بچه رو ب دنیا نیارید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر نکردم عزیزم،من قانون خدا رو یادآوری کردم،اگه قانون و منطق خدا رو‌ نمیشناسی اون یه حرف دیگس، حتما در موردش مطالعه کن 

تضمین داشتی بچه معتاد  و دزد و شیاد میشه؟؟؟ آدمهای پولدار زیادی رو میشناسم که داشتن خودشونو تامین کنن اما هم دزدن و هم شیاد ، پس ربطی به بی پولی نداره 

مگه هر کی بی دوره بچش شیاده؟ شهدا از قشر مرفه بیرون اومدن یا قشر مستضعف ؟؟؟  

جای اینکه مسیله رو حل کنی،صورت مسیله رو پاک کردی متاسفانه😔😔

2728

بجای اینکه ۶ متر زبون داشته باشی ک ندارم و ال و بله خواهشا جلوگیری داشته باش درست و حسابی زبون ک ماشالله ۶ متر داری عقلتم بکار بگیر نه اینکه بیای اینجا تعریف کنی و با بقیه درگیر بشی و از عقایدت حرف بزنی یکم برو باهمسرت جلوگیری یاد بگیر روشای جلوگیری یاد بگیر✋✋

لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرستی؟🥺🙏
من فکر نکردم عزیزم،من قانون خدا رو یادآوری کردم،اگه قانون و منطق خدا رو‌ نمیشناسی اون یه حرف دیگس، ح ...

چ ربطی داره عزیز من رو احتمالات بچه ب دنیا بیارم؟!!

واقعا یکم مطالعه و منطق لازمه ن اینکه چون فلان شهید از قشر ضعیف بوده منم ب دنیا بیارم تا بلکه ی روزی شاااید ی ادم خوبی شد؟ وقتی شرایط جامعه رو میبینم نمیتونم فقط نیمه پر لیوان و نگاه کنم که من اعتقاد ب خدا دارم ولی منطقم اجازه نمیده ک بخام یکی دیگرو بدبخت کنم 

بجای اینکه ۶ متر زبون داشته باشی ک ندارم و ال و بله خواهشا جلوگیری داشته باش درست و حسابی زبون ک ماش ...

من با کسی درگیر نشدم ولی شما مث اینکه خود درگیرت شدیدا قویه بعدم عقل کل اونی ک بچه نمیخاد صد درصد جلوگیری کرده رو هوا ک نکاشته بعد بیاد بگه نمیخام 😏 متاستفانه حتی دکترهم تایید میکنه ک روش های جلوگیری موقت هیچکدوم صد در صد نیست. بعدم هر چیزی ک ب مزاجتون خوش نمیاد نیاز نیس خودتونو عین قاشق نشسته بندازید وسط هرکسی عقل داره و قدرت تصمیم گیری خودش میدونه چیکار کنه 

2738